Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 24.05.2018

Şehir kurma ve yönetme simülasyonu denildiğinde akıllara gelen ilk isimlerden olan Cities Skylines, kısa bir süre için indirime girdi. SimCity serisinin ardından türü kontrol etmeye başlayan bu oyun, sürekli güncellenmesi ve ek paketleri ile öne çıkıyor. Playstore, oyunu ve tüm içeriklerini bu hafta sonuna özel olarak indirimli bir şekilde satışa sundu.

Cities Skylines Türkçe yama yükleme rehberi

Oyunda, farklı coğrafi koşulları ve pek çok farklı değişkeni göz önüne alarak şehrinizi kurmaya çalışıyorsunuz. Simülasyon seven oyuncuların ilgisini kolayca çekecek bu oyun, Steam platformunda 49 TL'ye satılıyor. Eğer oyunu daha uygun bir fiyata elde etmek istiyorsanız, Playstore kampanyası sizleri bekliyor.

Oyunun standart sürümünün indirimli fiyatı 24.50 TL, Deluxe sürümünün indirimli fiyatı ise 27 TL olarak belirlenmiş. Yalnızca bu hafta sonu faydalanabileceğiniz bu indirim, paranızın bir kısmını cüzdanınızda tutmak için oldukça iyi bir fırsat. Üstelik yalnızca oyunun kendisi değil ek içerikleri de indirimde.

Cities Skylines'ın Playstore'daki indirimli fiyatları neler?

Hemen aşağıda sizler için oluşturduğumuz listeyi inceleyerek indirimli fiyatların hepsine göz atabilirsiniz. Kampanyanın Playstore sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklamanız yeterli.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.