Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 24.05.2018

Şehir kurma ve yönetme simülasyonu denince son bir kaç senedir akla gelen ilk isimlerden olan Cities Skylines oyunu çıktığı tarihten bu yana sık sık gelen güncellemeleri ile oyuncuların beğenisini toplamayı başardı. Oyun deneyimini zenginleştiren içerikleri ile de gelişen bir oynanış sunmayı başaran oyun, Playstore üzerinden bu hafta sonuna özel içerik paketleri ile birlikte indirime girdi.

Cities Skylines Türkçe yama yükleme rehberi

Şehrinizi bölgelere ayırıp her bölgede farklı kurallar belirleyebildiğiniz Cities Skylines'da bir çok haritadan şehrinize en uygun olanı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Sonrası tamamen hayal gücünüze ve yönetim becerilerinize kalmış.

Cities Skylines indirimi ne zamana kadar ve neleri kapsıyor?

Aşağıda oluşturduğumuz listede Cities Skylines oyununun ve kampanyada sunulan diğer içerik paketlerinin fiyatlarını görebilirsiniz.

Oyunun standart sürümünün kampanya süresinceki fiyatı 24.50 TL olup Deluxe sürümünün indirimli fiyatı ise 27 TL olarak sunulmakta. Yalnızca bu hafta sonu faydalanabileceğiniz bu indirim, eğer şehir kurma ve yönetime simülasyonlarını seviyorsanız denemeniz gereken oyunlardan olan Cities Skylines'ı denemek için birebir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.