Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Engin Saklı, Editör Yazım tarihi: 04.03.2012

Çin piyasası Windows Phone desteğiyle tanışıyor…

Geçtiğimiz günlerde Windows Phone desteğiyle Çin piyasasını girmeyi düşünen Nokia, ZTE ve Lenovo’dan sonra şimdide HTC bu piyasaya giriyor.

Pekin’de geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan yeni HTC mağazasının açılış töreninde konuşan Sina Tech’ten Zāng Zhì Yuān, HTC Titan için ön siparişin açıldığını açıkladı. HTC Titan’a sahip olmak isteyenlerin ¥4,399 ya da $700 karşılığında bu harika telefona sahip olabileceği duyuruldu.

Mağazanın açılışında duyurulan bilgilere göre HTC Titan’ın Çin piyasasındaki bir diğer adı Triumph olacak. İlk Çinli Titan’ın Windows Phone WP7.5 desteği ile güçlendirilmiş şekilde çıkacağı ve Çin’in en popüler sosyal ağı olan Weibo‘yu destekleyeceğini de açıklamada yer alan bilgiler arasında. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağların fazla kullanılmadığı ülkede özellikle sosyal ağ entegrasyonu için sıkı çalışmalar yapılmış.

Ayrıca HTC Titan’ın Çince arayüz desteğine sahip olacağı ve HTC’nin bu konu hakkında Windows ile iş birliği yaptığı da gelen bilgiler arasında.

*HTC Titan ile Çin Piyasasına Giren Windows Phone Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.