Chris Pine ve Tom Hardy, Call of Duty filminde yer alabilir

Chris Pine ve Tom Hardy, Call of Duty filminde yer alabilir

Acaba?

Geçtiğimiz gün sizlere bir rapor aktarmıştık. Bu rapora göre Stefano Sollima, Call of Duty filminin yönetmeni olacaktı. Bu rapor ardından, Stefano Sollima isminin yönetmen olacağı doğrulandı ve ardından Stefano Sollima hemen yeni röportajlar vermeye başladı. Bu röportajların bir tanesinde de başarılı yönetmenin, bu film projesinde Chris Pine ve Tom Hardy isimlerini istediğini öğrendik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Chris Pine, Tom Hardy ve Call of Duty

Stefano Sollima, “Tom Hardy çok başarılı bir oyuncu. Bugüne kadarki tüm projelerinde başarılı bir performans sergiledi. Şimdi de kendisinin Venom filmini bekliyorum. Chris Pine hakkında ise, bu oyuncu gerçekten her şeyi yapabilir. Kendisi hem güçlü, hem akıllı, hem duygusal, hem de oldukça komik birisi. Bir oyuncu, bu tip farklı rolleri oynayınca onun daha da başarılı biri olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.” dedi. Stefano Sollima bu açıklamalar ardından, bu iki ismi de Call of Duty filminde görmek istediğini belirtti.

Stefano Sollima daha önce Sicario 2: Soldado, The Legend of Red Hand ve Gomorra: La serie gibi yapıtların yönetmenliğini üstlenmişti. Tom Hardy ise Venom, Mad Max: The Wasteland, Dunkirk ve The Revenant projeleri ile dikkat çekmiş birisi. Chris Pine ise daha önceden Wet Hot American Summer: Ten Years Later, Wonder Woman, Star Trek: Beyond, Wet Hot American Summer: First Day of Camp gibi yapıtlarda yer almıştı. Bu üç ismin çok başarılı bir proje ortaya çıkartabileceğini sanırım rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.