Chris Jericho bir süre daha New Japan Pro Wrestling için çalışacak gibi görünüyor

Chris Jericho bir süre daha New Japan Pro Wrestling için çalışacak gibi görünüyor

WrestleMania 34 dönemine kendisini görebiliriz belki.

New Japan Pro Wrestling tarafından düzenlenen, oldukça uzun bir PPV olan Wrestle Kingdom 12 geride kaldı. Bu PPV sırasında Masahito Kakihara, The Young Bucks, Kota Ibushi, Will Ospreay, Marty Scurll, Kenny Omega ve Chris Jericho gibi isimleri gördük. Zaten Kenny Omega ve Chris Jericho arasında bir karşılaşma vardı ve bu karşılaşmanın kazananı Kenny Omega oldu. Bu maç ardından da Chris Jericho’nun geri WWE’ye döneceği, daha fazla da New Japan Pro Wrestling için çalışmayacağı söyleniyordu. Fakat Chris Jericho, NJPW New Year Dash etkinliğinde tekrar karşımıza çıktı. WWE’nin efsanevi ismi, bu etkinlikte, Tetsuya Naito’ya arkadan saldırarak yeni bir programın başlayacağını işaret etti.

 Chris Jericho bir süre daha New Japan Pro Wrestling için çalışacak gibi görünüyor

Tetsuya Naito ile Chris Jericho zaten bir süredir sürtüşüyordu. Tetsuya Naito, Chris Jericho ile Kenny Omega arasında gerçekleşmiş olan maça oldukça tepkiliydi ve Kenny Omega’nın karşısına daha hak etmiş olan bir ismin çıkmasının gerektiğini savunuyordu. İşte birkaç haftalık bu sürtüşmeden sonra, Wrestle Kingdom 12 sonrasında gerçekleşen New Year Dash etkinliğinin finalinde bahsettiğimiz olay yaşandı.

New Japan Pro Wrestling ekibinin Fantastica Mania turu ardından şirketin büyük bir etkinliği olan New Beginning, öncelikle 27 Ocak 2018 tarihinde, ardından da 10 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek. Eğer Tetsuya Naito ile Chris Jericho arasında bir karşılaşma gerçekleşecekse, muhtemelen bu tarihlerdeki etkinliklerde olacaktır. Bir başka küçük ihtimal ise bahsettiğimiz bu maçın, WWE Royal Rumble 2018 şovunda gerçekleşmesi ama bunun pek mümkün olduğunu zannetmiyoruz. Çünkü Chris Jericho, WWE Royal Rumble 2018 etkinliğinin gerçekleştiği gün, müzik grubu ile başka bir ülkede, turda olacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın