Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.05.2020

MCU‘nun 4. Aşaması kendini biraz geciktirdiğinden Black Widow Kasım ayına kadar ertelendi ve Disney+‘ın Falcon ve Kış Askeri‘nin hala üretimi bitirmesi gerekiyor. Chris Evans kısa süre önce muhtemelen Kaptan Amerika rolüne dönme fikrini dile getirdi. Karakteri Avengers: Endgame‘de büyük bir görev aldı.

İngiltere’deki Graham Norton Show‘da görünen Evans’a Kaptan Amerika olarak geçirdiği zamanın gerçekten bitip bitmediği soruldu.

“Evet, sanırım öyle” diye cevapladı Evans.

“Harika bir koşuydu ve öyle yüksek bir not aldık ki bence tekrar gözden geçirmenin riskli olacağına inanıyorum.” “Çok iyi bir deneyimdi ve bence bu şekilde bırakılsa iyi olur.”

Açıkçası, karakterin Endgame’nin sonunda Hayley Atwell‘in Peggy Carter‘la bir hayat yaşamak için zamanda geriye yolculuk etmeyi seçtiği göz önüne alındığında Steve Rogers’i MCU’ya getirmek zor olurdu. “Zor ama imkansız değil. Bu yüzden asla asla deme. Hollywood söz konusu olduğunda genellikle geçerli bir mesajdır. Bu zor bir hayır değil ama bu da hevesli bir evet değil. Bence Kaptan inişi yapmak için çok zor bir iş yaptı ve bence yolculuğunu tamamlamasına izin veren gerçekten iyi bir iş çıkardılar” diye ekledi Evans.

Netflix mayıs ayı içinde çıkacak olan içerikleri topladığımız listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.