Menü
https://leadergamer.com.tr/nvidia-edge-program-unreal-engine/
FIFA 18 2 Temmuz 2017 15:01

Chelsea takımının yeni sezon formaları, FIFA 18 ile tanıtılacak

Bu yeni sezon formaları ilk olarak Alex Hunter’ın üzerinde göreceğiz.


Ortaya çıkan yeni resmi raporlara göre Chelsea takımının yeni sezon formaları, FIFA 18 ile tanıtılacak. FIFA 18 içerisindeki Yolculuk modu ile gösterilecek olan bu formalar, tahmin edebileceği gibi ilk olarak Alex Hunter üzerinde görülecek. Oyuncular, bu formayı tabii ki sadece oyunu oynayarak bire bir görebilecek fakat EA şimdiden oyun içerisinden küçük bir GIF yayımladı. Yayımlanan bu GIF görüntüsünde de Chelsea takımının yeni sezon formaları, Alex Hunter üzerinde görülüyor. Eğer dilerseniz bu görüntüye hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Chelsea takımının yeni sezon formaları, FIFA 18 ile tanıtılacak

Bu formaları deneyebileceğimiz Yolculuk modu hakkında da daha önce, “Oyunun asıl kahramanı Alex Hunter olsa da, hikaye modunu bir arkadaşınızla birlikte maç başına oynayabileceksiniz. Bu da tabii ki daha esnek bir oynanış ve arkadaşlar arası oyun oynamanın eğlencesini yanında getiriyor. Oyunun evreni de daha fazla karakteri ve gerçek dünyadan daha fazla insanı toplayacak şekilde genişliyor. Alex Hunter karakteriyle Cristiano Ronaldo ile tanışmak istemez miydiniz?

Oyunun bütün hikayesi, altı farklı parçadan oluşacak ve bu parçaların kendine ait görevleri olacak. Dilerseniz FIFA 17 kayıt dosyanızı kullanarak önceki oyundaki kişiliğinizi ve kupalarınızı da aktarabileceksiniz. Sizlere bahsedebileceğimiz son yenilik ise karakter özelleştirmesi olacak. Artık Alex Hunter’ı dövmelerden ayakkabılara kadar, istediğiniz şekilde özelleştirebileceksiniz.” demiştik.

Alex Hunter

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör