CES 2018 sırasında HyperX, oyunculara yönelik yeni ürünlerini duyurdu

CES 2018 sırasında HyperX, oyunculara yönelik yeni ürünlerini duyurdu

Oyunculara özgürlük ve kolaylık sunan kablosuz HyperX Cloud Flight kulaklık, 30 saat ile piyasadaki en uzun pil ömrünü sunuyor.

Kingston Technology Company Inc’in oyunculara yönelik bölümü HyperX, ödüllü ürün serisini ilk kablosuz kulaklığı Cloud FlightTM ve aralarında Alloy EliteRGBTM mekanik klavye ile yeni Pulsefire SurgeTM RGB oyuncu faresinin yer aldığı yeni RGB oyuncu araçlarıyla genişletiyor. CES 2018 sırasında yapılan duyurulara göre, oyunculara özgürlük ve kolaylık sunan kablosuz Cloud Flight kulaklık, 30 saat ile piyasadaki en uzun pil ömrünü sunuyor. Ürün HyperX kulaklıkların alışılmış ses kalitesi ve rahatlığına da sahip. Yeni Alloy Elite RGB mekanik klavye ve Pulsefire Surge RGB fare, ek özelleştirme ve kişiselleştirme özellikleriyle birlikte profesyonel düzeyde performans sağlayarak oyunculara etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

HyperX Başkan Yardımcısı Mark Leathem, “CES 2018 sırasında gösterdiklerimiz HyperX’in, favori FPS konsol oyununu oynayanlardan PC’de rakiplerine karşı mücadele edenlere veya dünyanın dört bir yanından oyuncuların yer aldığı bir e-spor turnuvasına katılanlara kadar, her düzeyde oyuncuya yüksek performanslı oyuncu ürünleri sunmaya ne kadar kararlı olduğunun birer kanıtı. En yeni ürünlerimiz oyunculara özgürlük, kolaylık ve özelleştirme imkanı sunarak etkileyici ve yoğun bir oyun deneyimi oluşturuyor.” dedi.

CES 2018 sırasında HyperX, oyunculara yönelik yeni ürünlerini duyurdu

HyperX Cloud Flight Kablosuz Kulaklık

Cloud Flight kablosuz kulaklık, 30 saat ile piyasadaki en uzun pil ömrünü sunuyor. 90o dönebilen kapalı kulak kapaklarına sahip olan Cloud Flight, 2,4 GHz yayın yapan 50 mm sürücülerle etkileyici oyun sesleri sunuyor. TeamSpeak ve Discord sertifikalı olan kulaklıkta çıkarılabilir bir gürültü önleyici mikrofon yer alıyor. PC, PS4 ve PS4 Pro ile kullanılmaya hazır olan kulaklık, LED efektlerini ayarlamaya, mikrofonun sesini kısmaya, kulaklığı açıp kapatmaya ve sesi açmaya yarayan dahili kontrollerle birlikte geliyor. Kulaklık ayrıca üç kutuplu analog ses bağlantısına da destek veriyor. Cloud Flight ihtiyacınız olan her yerde size etkileyici bir oyun deneyimi sunmaya hazır.

HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Klavye

HyperX’in tamamen RGB’li ilk mekanik klavyesi olan Alloy Elite RGB klavye, NGenuity yazılımı ile kapsamlı renk ayarı yapma imkanı sunuyor. Alloy Elite RGB klavye ile doğrudan ürünün dahili hafızasına kaydedilebilen üç özel aydınlatma profili oluşturulabiliyor. Böylece aydınlatma profillerini farklı cihazlarda da kullanabiliyorsunuz. Sağlam çelik bir çerçeveye sahip olan Alloy Elite RGB’de, en üstün oyun deneyimini sunmak için özel medya tuşları, geçişli USB 2.0 girişi ve aydınlatma kontrollerine hızlı erişim yer alıyor. Ürün kırmızı, kahverengi veya mavi CHERRY MX tuş anahtarı seçenekleriyle geliyor. Alloy Elite RGB klavyede ayrıca ayrılabilir rahat bir bilek koyma yeri ve bütünlük sağlayan dokuya sahip titanyum renkli tuşlar bulunuyor. Üründeki ek özellikler arasında Oyun Modu, N-Key Rollover ve anti-ghosting de yer alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

HyperX Pulsefire Surge RGB Mouse

360° dinamik RGB aydınlatma efektlerine sahip olan Pulsefire Surge RGB mouse, hız ve hassaslık için 16.000 DPI’a kadar ayar yapma imkanı sunan Pixart 3389 sensörüyle tasarlandı. Oyuncular değiştirdikleri DPI ayarlarını LED göstergede görebiliyor. Bunlara ek olarak mouse’da 50 milyon tıklamaya dayanabilen Omron anahtarları bulunuyor. Pulsefire Surge hızlanma olmayan, doğru, akıcı ve duyarlı bir mouse kullanımı için geliştirildi. NGenuity yazılımı sayesinde oyuncular altı adet programlanabilir tuşa kendi makro işlevlerini atayabiliyor ve bunları makro arşivine kaydedebiliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın