Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 30.08.2021

iPhone 13 doğal olarak herkesin aklında. Ancak bu sefer telefon bir sızdırma ile karşımıza çıkmadı. Telefon ilk kez Apple dizi platformu Apple TV+'da yayınlanan Ted Lasso dizisi tarafından küçük bir şekilde tanıtılmış olabilir. Apple bu konuda bir açıklama yapmadı. Ancak bu yıl gelecek telefonun çentiksiz olacağı zaten neredeyse belliydi. Ancak ilk kez bu şekilde karşımıza çıkması biraz garip bir durum.

İlk kez Ted Lasso dizisinde gördük

Ted Lasso, Apple TV+'da yayınlanan komedi dizilerden biri. Başrol koltuğunda Jason Sudeikis var. Lasso, Wichita State Shockers takımını NCAA Division II şampiyonluğuna götüren bir futbol koçuydu. Ancak bir şekilde Premier Lig'de mücadele eden bir futbol takımı olan AFC Richmond'a koçluk yapması için işe alındı. Temel olarak senaryo bu. İkinci sezonun altıncı bölümünde, "The Signal" adlı bir bölümde, izleyiciler çentiksiz iPhone 13 modelinin gözüktüğü farkına vardılar. Bölüm boyunca iki kez, çentiksiz bir iPhone 13 gözüküyor. Bununla birlikte telefon tamamen bir İOS arayüzüne sahip ve başka bir telefona da benzemiyor.

Ted Lasso'nun son bölümünde görünen çentiksiz iPhone 13'ün gerçek olduğuna inanmasak da gerçek olma olasılığı var. Gelgelelim Apple TV+ aşırı popüler bir platform olamadı. En azından henüz olamadı. Yayınladığı See, The Mosquito Coast gibi diziler fena olmasa da Netflix kitesine henüz ulaşamadı. Özellikle izleyicilerin dikkatini çekmek ve platforma olan ilgiyi arttırmak için yapılmış diyebiliriz. Hatta shop olma olasılığı bile var. Telefonun yakın plan çekimlerinden birinde, dijital özel efektlerin kullanıldığı çok belli. Bu yıl çentiksiz bir telefon görürsek ön kameranın ekranın içinde olma olasılığı bulunuyor. Aynı zamanda böyle telefonlar son zamanda çıktılar zaten. Sürpriz olacağını sanmıyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.