Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 28.08.2018

Bulunduğumuz yıla en çok damgasını vuran yapımlardan bir tanesi tartışmasız CD Projekt RED imzalı Cyberpunk 2077. Bu oyun ile ilgili en ufak bir bilgi bile yeri göğü inletiyor resmen. Her ortaya çıkan bilgi ile beraber, biz de oyun için sabırsızlanmaya başlıyoruz. Bu haberimizde yer alan Cyberpunk 2077, bu zamana kadar edindiğimizden çok daha fazlasını içeriyor. Zira 10 dakika veya 20 dakika gibi uzun sayılabilecek sürede değil, 48 dakika süresi bulunan bir Cyberpunk 2077 oynanış videosu yayımlandı CD Projekt RED tarafından. Hemen aşağıda, sizlere bahsetmekte olduğumuz Cyberpunk 2077 oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Biz de, bu fırsattan yararlanarak videoda gösterilenlerden bahsedelim.

48 dakika uzunluğunda bir Cyberpunk 2077 oynanış videosu paylaşıldı

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Cyberpunk 2077 oynanış videosunu izlemeye başlamadan önce, kesinlikle birkaç tavsiyemiz var. Video fazlasıyla uzun olduğu için, öncelikle yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayın. Cips ile kola, patlamış mısır, çay, kuru yemiş veya gönlünüz ne isterse yanınıza alın. Bir diğer tavsiyemiz ise, kesinlikle en az 18 yaşında bulunuyor olmanız. Zira video içerisinde fazlasıyla cinsel içerikli görüntü bulunuyor. Sadece cinsel içerikli görüntüler değil, aynı zamanda bol bol küfür de ediliyor. Bu sebeplerden dolayı, yaşınızın 18 üstü olması önemli.

Bizlere sunulan videoda gösterilenleri ise resmen say say bitmez. Öncelikle, Cyberpunk 2077 oynanış videosunun başlangıcında bizlere bir uyarı yapılıyor. Yapılan uyarıda, Cyberpunk 2077 oynanış videosu içerisinde göreceklerimizin oyunun tam sürümünde bulunmayabileceği dile getiriliyor. Sonuçta henüz tamamlanmamış bir oyun söz konusu ve bizlere sadece bir örnek gibi sunuluyor. Sansürler veya diğer özelliklerle ilgili ufak tefek de olsa birtakım değişiklikler görmemiz muhtemel.

Cyberpunk 2077 oynanış videosu içerisinde en dikkat çeken özelliklerden bir tanesi, oyunun FPS olarak bizlere sunuluyor olması. Bunu zaten bir süredir biliyorduk fakat hiç bu kadar uzun bir şekilde yakından, detaylı bir şekilde görmemiştik. Açıkçasını sorarsanız, Cyberpunk 2077 oynanış videosu içerisinde gördüğümüz kadarıyla fazlasıyla güzel ve başarılı bir özellik olmuş. Bu yüzden, bir şikayetimiz yok bu konu ile ilgili olarak. Son olarak PC, Xbox One ve PS4 platformları üzerinde oyuncularla buluşacak olan Cyberpunk 2077'ın çıkış tarihinin belirsiz olduğunu belirtmemizde fayda var. Fakat bir tahmin yürütmek gerekirse eğer 2019 yılının sonları veya 2020 yılının başları diyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.