Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 07.05.2015

The Witcher 3: Wild Hunt, sevilen perakendeci olan Green Man Gaming ile CD Projekt Red’in arasını açtı. Neden mi? Çünkü şu sıralar Green Man Gaming, The Witcher 3: Wild Hunt’ın ön siparişlerini 39 dolar fiyat etiketi ile satıyor. Oysaki oyunun orijinal fiyatı 60 dolar.

the_witcher_3_wild_hunt_new_header

Green Man Gaming’in ön sipariş fiyatları o kadar düşük ki, bu fiyatlara CD Projekt Red bile inanmadı. Gamespot’a konuşan CD Projekt Red, Green Man Gaming’in o kodları nereden bulduklarını bilmediklerini ve Green Man Gaming’e kesinlikle kod satmadıklarını açıkladı. Ayrıca CD Projekt Red, kendi forum sitesi üzerinden de fanlarına bir öneride bulundu; Green Man Gaming’den kesinlikle The Witcher 3: Wild Hunt satın almayın.

Green Man Gaming bu söylemlere kesinlikle sessiz kalmadı ve Gamespot’a konuştular. Gamespot’a yaptıkları açıklamada, kodların kesinlikle yasal olduğunu fakat CD Projekt Red yerine başka bir yerden satın aldıklarını belirtti. Peki, tüm bunlara CD Projekt Red’in cevabı ne olacak? Merakla bekliyoruz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.