Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 30.04.2018

2018 katılımcı detaylarının E3 tarafından paylaşılması ile birlikte, RPG hayranlarını ve CDPR takipçilerini heyecanlandıracak bir bilgi ortaya çıktı. CD Projekt RED, konferansı sırasında yeni bir RPG tanıtacak ve bildiğiniz gibi aday listesi oldukça kısa. Yıllar önce tanıtılan Cyberpunk 2077 sonunda oyuncuların karşısına çıkacak olabilir mi? Paylaşılan bilgilere göre, E3 2018 bu tanıtıma ev sahipliği yapacak.

CD Projekt E3 2018

CD Projekt RED, E3 2018’e PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak yeni bir RPG oyununu tanıtmak için katılıyor. Bu RPG oyununun ne olduğunu tahmin edebiliyor olmalısınız. Geliştiriciler gizlice bir Witcher 4 projesi üstünde çalışmıyorsa Cyberpunk 2077’yi görmeye yaklaşmış olabiliriz. Oyunun Twitter hesabı yakın zamanda aktif hale gelmiş ve mavi doğrulama işaretini elde etmişti. Geliştiricilerin buradan duyurulara başlaması ve fuara kadar oyuncuları hazırlaması da olası.

Her E3 öncesi hayranları tarafından duyurulacağı umulan Cyberpunk 2077, 2013’de yayınladığı film kalitesinde bir tanıtım videosu ile hayranları heyecanlandırmıştı. Tüm bu heyecana rağmen, Leh oyun stüdyosu hayranlarının hevesini şimdiye kadar kursağında bırakmıştı. Tanıtım videosunun üstünden geçen yaklaşık beş yılın ardından, oyuncular Cyberpunk 2077 ile ilgili gerçek bir içerik görme fırsatını elde edecekler.

CD Projekt RED, E3 2018 sırasında göstereceği Cyberpunk 2077 ile beklentileri karşılayabilecek mi?

CD Projekt’in önceki oyunlarının aksine arkadaşlarınızla oynamanıza imkan vereceği iddia edilen oyunun, sevilen Witcher karakterlerinden Ciri’yi de içereceği söyleniyor. Oyun sektöründe Cyberpunk temasını temsil eden gerçek bir isim var olmadığı için, oyun hakkındaki beklentiler oldukça yüksek. Umuyoruz CD Projekt aynı Witcher 3’de olduğu gibi beklentileri karşılamayı ve sektör standartlarının üstüne çıkmayı başarır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.