CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununun Steam sürümü hakkında konuştu

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununun Steam sürümü hakkında konuştu

Oyuncuların kafasında neden bu konu hakkında bir soru işareti vardı acaba?

CD Projekt RED ekibi, yaptığı yeni bir açıklamada Cyberpunk 2077 oyunları hakkında konuştu. Geliştirici ve dağıtımcı ekipten gelen açıklamalara göre PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Cyberpunk 2077 oyununun PC sürümü, GOG ve Steam üzerinde satılacak. Geliştirici ekip bu konu hakkında açıklama yapma gerekliliği hissetti çünkü birçok oyuncu, bu oyunun Steam platformu üzerinden satışa çıkmayacağını düşünüyordu. Oyuncular neden böyle bir düşünceye kapıldı, bilmiyoruz ama geliştirici ekip açıklamayı yaptı işte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 oyununun Steam sürümü hakkında konuştu

The Witcher 3: Wild Hunt oyunu, hem CD Projekt RED ekibinin kendi platformu olan GOG üzerinde, hem de Valve ekibinin platformu olan Steam üzerinde çıkışını gerçekleştirmişti. Bu yüzden, aynı ekibin yeni oyununun da aynı platformlarda çıkmasına pek şaşırmadık. Böylece aslında oyuncuların merak ettiği konulardan bir tanesi de çözülmüş oldu. Oyuncuların aklındaki yeni soru ise, Cyberpunk 2077 oyununu ne zaman görebilecekleri.

Şimdilik ortada resmi bir açıklama yok ama oyunun E3 2018 sırasında gösterileceğini düşünüyoruz çünkü sızdırılan bilgilere göre bu etkinlik sırasında oyunculara bir sinematik video gösterilecek, basına ise kapalı kapılar ardında özel bir oynanış demosu gösterilecek. Tabii bu resmi bir bilgi olmadığı için bilemiyoruz tabii. Muhtemelen E3 2018 etkinliğinin başlamasına yakın bir zamanda resmi bilgiler alabiliriz. Son olarak söyleyelim, bu etkinlik 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Kendinizi şimdiden hazırlayınız efendim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.