Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.02.2021

CD Projekt RED ekibi tarafından Cyberpunk 2077 oyuncularına yeni bir uyarı geldi. Fakat her Cyberpunk 2077 oyuncusuna değil tabii. CD Projekt RED ekibinin uyarmış olduğu Cyberpunk 2077 oyuncuları, oyunda mod kullananlar. Görünüşe göre ortaya çıkan bir açık, mod kullanan Cyberpunk 2077 oyuncularını tehlikeye sokabiliyor.

CD Projekt RED mod kullanan Cyberpunk 2077 oyuncularına seslendi

CD Projekt RED, “Bir grup topluluk üyesi, oyunun kullandığı harici DLL dosyalarıyla ilgili bir sorunu gündeme getirmek için bize ulaştı. Bu sorun potansiyel olarak PC’lerde uzaktan kod yürütmenin bir parçası olarak kullanılabilir. Katkılarını takdir ediyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz. Bu arada, herkesin bilinmeyen kaynaklardan elde edilen dosyaları kullanmaktan kaçınmasını tavsiye ediyoruz. Cyberpunk 2077 için modları veya özel kayıtları kullanmayı planlayanlar, bahsettiğimiz düzeltmeyi yayınlayana kadar dikkatli olmalıdır.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.