Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.12.2020

CD Projekt RED ekibi tarafından, çıkışındaki problemler ile olay yaratmış olan Cyberpunk 2077 için özür geldi. Özellikle PS4 ve Xbox One platformlarındaki hatalarını kabul eden ekip, parasını geri almak isteyen oyuncuların da ne yapması gerektiği konusunda açıklama yaptı. Öncelikle, sizleri bu özür mesajının geldiği Twitter gönderisi ile buluşturalım, daha sonra da gerekli noktalara değinelim.

CD Projekt RED Cyberpunk 2077 ile yaşananlar sebebiyle özür diledi

CD Projekt RED tarafından resmi Cyberpunk 2077 Twitter hesabı üzerinden yayımlanan gönderide, “Öncelikle, oyunun çıkışı yapılmadan önce, konsollarda oyunu göstermediğimiz ve oyunu satın almanız konusunda bilinçli bir karar vermenizi engellemiş olduğumuz için af dileyerek başlamak istiyoruz. Oyun performansı konusunda PlayStation 4 ve Xbox One için daha çok dikkat etmeliydik.” diyerek giriş yapıldı.

Oyundan şikayetçi olan ve geri vermek isteyen oyuncular için ise, “Son olarak, oyunlarımızı satın almış olan herkesin alışverişlerinden memnun kalmasını isteriz. Bize bir şans vermenizi isteriz ama konsolunuzda, oyundan memnun değilseniz ve güncellemeleri beklemek istemiyorsanız, paranızı geri alabilirsiniz. Dijital olarak satın alınmış kopyalar için, lütfen PSN ya da Xbox’ın iade sistemini kullanın. Kutulu sürümler için, öncelikle oyunu satın aldığınız mağazaya iade etmeyi deneyin. Bu mümkün olmazsa, lütfen helpmerefund@cdprojektred.com adresinden bizimle iletişime geçin ve biz size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapalım. Bugünden itibaren, 21 Aralık 2020’ye kadar bizimle iletişime geçebilirsiniz.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.