Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.01.2021

Günümüzün en önemli oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077 için geliştirici ekip önemli bir adım attı. Henüz hala oyunun sorunlarını çözmeye çalışan CD Projekt Red ekibi tarafından Cyberpunk 2077 için mod kaynakları paylaşıldı. Bunu, oyunun resmi internet sitesi üzerinden paylaştılar. Yani, ilerleyen günlerde daha fazla mod göreceğiz demek oluyor bu da.

CD Projekt Red tarafından Cyberpunk 2077 mod kaynakları paylaşıldı

CD Projekt Red ekibi tarafından atılan bu adım, oyun için daha birçok modun önümüze serileceği anlamına geliyor tabii ki. Eğer siz de oyunu modlamak istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan gerekli olan kaynakları kullanabilirsiniz. CD Projekt RED ekibi Metadata, ArchiveDump, TweakDump ve TweakDB ID’lerini paylaştı. Bizlerle buluşturulacak yeni ve farklı modları gerçekten merakla bekliyoruz. Hatta, The Elder Scrolls 5 Skyrim gibi oyunlarda olduğu gibi, resmi olmayan ama oyunu çok düzelten güncelleme modları da görmeyi çok isteriz. Artık, doya doya oynayabilelim şu oyunu, lütfen.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.