Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 25.06.2021

CD Projekt Red başkanı Adam Kiciński, yaptığı bir röportajda şirketin gelecek planları hakkında açıklama yaptı. Stüdyo hala Cyberpunk 2077’yi düzeltmek ile uğraşıyor ancak ekibin bir kısmı, duyurulmamış The Witcher oyunu üzerinde çalışmaya başladı. Adam Kiciński, Cyberpunk 2077’nin istikrarı ve genel performansından memnun olsa da, “Sürekli olarak yeni güncellemeler üzerinde çalışıyor.” dedi.

Duyurulmamış The Witcher oyunu için çalışmalara başlandı

CD Projekt başkanı, hataları ve aksaklıkları düzeltmeye devam edeceğine söz verdi ve stüdyonun oyunun genel sistemini de iyileştireceğini söyledi. Piyasaya sürülmesinden aylar sonra bile, şirketin 600 çalışanının çoğu hala Cyberpunk 2077’nin güncellemesinin yanı sıra Xbox Series X ve PlayStation 5 sürümü üzerinde çalışıyor. Ayrıca 100 kişilik ekip Gwent oyununu geliştirmeye devam ederken, 50 kişi mobil oyun The Witcher Monster Slayer için çalışıyor.

Adam Kiciński ayrıca CD Projekt bünyesindeki diğer ekiplerin Cyberpunk ve The Witcher serilerine dayalı duyurulan bazı oyunlar üzerinde çalışmaya başladığını söyledi. Ancak, şu anda muhtemelen çok erken aşamada oldukları için onlar hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi. Cyberpunk 2077’nin PS Store dönüşü hakkında konuşan Adam Kiciński, şirketin zaten bazı satış verilerine sahip olduğunu belirtti. Ancak CD Projekt, belirli dönüm noktalarına ulaşana kadar bunu ifşa etmeyecek. Bu nedenle, sadece iki gün sonra bu sonuçlar hakkında yorum yapmayaklarını söyledi. CD Projekt, ABD’de hala bir toplu davayla karşı karşıya olduğundan, Adam Kiciński, şirketin Haziran 2021 ve Temmuz 2021 aylarında mahkemeye çıkmasını beklediğini söyledi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.