CD Projekt, 2017 yılının ilk yarısındaki değerlerini yayımladı

CD Projekt, 2017 yılının ilk yarısındaki değerlerini yayımladı

The Witcher 3: Wild Hunt'ta imzası bulundan şirket, hızlı bir şekilde yükseliyor.

CD Projekt ismini, The Witcher gibi, oyun tarihi için gerçekten çok önemli bir serinin yapımında imzası bulunan CD Projekt RED ekibi aracılığıyla neredeyse bütün oyuncular duymuş olmalı. CD Projekt tarafından, geçtiğimiz günlerde, şirketin 2017 yılının ilk yarısındaki finansal sonuçları yayımlandı. Ekip tarafından yayımlanan raporlara bakacak olursak, The Witcher 3: Wild Hunt ve Gwent kart paketleri satışları, CD Projekt isimli ana şirketin değerini muhteşem derecede yukarılara çıkarmış.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CD Projekt, 2017 yılının ilk yarısındaki değerlerini yayımladı

Verilen bilgilere göre, şirketin şu anki değeri, 3 milyar doların biraz üstünde. Verilen değerlerin ne kadar yüksek olduğunu anlatabilmek için, birkaç örnek verelim. Yine herkes tarafından bilinen Capcom şirketinin değeri 1.6 milyar dolar, Gamestop şirketinin değeri 2.22 milyar dolar, Square Enix‘in ise 3.8 milyar dolar. Vermiş olduğumuz bu değerlerden, CD Projekt ekibinin ne kadar başarılı bir iş gerçekleştirmiş olduğunu anlamak fazlasıyla mümkün. Hemen yukarıdaki görselde, şirket tarafından yayımlanan değerleri görebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.