CastleStorm, Nintendo Switch için duyuruldu ve çıkış tarihi paylaşıldı

CastleStorm, Nintendo Switch için duyuruldu ve çıkış tarihi paylaşıldı

Artık istediğiniz her yerde kule savunabileceksiniz.

CastleStorm, Nintendo Switch için duyurulmakla kalmadı aynı zamanda çıkış tarihi de paylaşıldı. Nintendo Switch kütüphanesi büyümeye devam ederken bir diğer duyuru da Zen Studio’tan geldi. Her ne kadar kule savunma oyunu olarak geçse de oyunun kendi hakkındaki iddiası bir sürü türünün eğlenceli bir karşımı olduğu. Oynayan kişilerden de çoğunlukla olumlu yorum toplamayı başaran CastleStorm, sadece port edilmemiş. Konsol için özel birtakım geliştirmeler de barındırıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CastleStorm, Nintendo Switch için duyuruldu ve çıkış tarihi paylaşıldı

CastleStorm, Nintendo Switch için duyuruldu ve çıkış tarihi paylaşıldı

Duyuru Zen Studios’un resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanan 34 saniyelik bir tanıtım filmiyle gerçekleşti. Oyunun görselliğini ön plana çıkarmaya çalışan tanıtım videosunda birkaç oynanış detayına da sahip. Videonun sonuna gelindiği zaman ise çıkış tarihi 16 Ağustos 2018 olarak duyuruluyor. Oyun piyasası, Nintendo Switch’in performansından memnun olacak ki mümkün oldukça o platforma da getiriyorlar. Örnek vermek gerekirse 17 Ekim 2017 tarihinde sadece PS4 için yayımlanmış olan Megaton Rainfall, Nintendo Switch için de duyurulmuştu.

Nintendo Switch özellikleri

  • Yüksek çözünürlükle görsel iyileştirmeleri. Savaşın öfkesini elinizdeki konsolunuzda hissedin ve yıkılmaz denilen kaleleri yerle bir edin.
  • Dokunmatik ekran kontrolleri. Savaş arenasında istediğiniz tarafı inceleyebilmeniz için görüntüyü yaklaştırmanız gerektiğinde dokunmatik ekran sayesinde rahatça yapın. Unutmayın, savaşın kaderi parmaklarınızın ucunda!
  • Pro Controller ve ikili Joy-Con destekleri. Ekranınızı paylaşarak dostlarınızla birlikte ya da birbirlerine karşı kule savunması yapın.
  • Çözünürlük ve akıcılık geliştirmeleri. Nintendo Switch’iniz elinizdeyken CastleStorm’u 60 FPS akıcılığında deneyim edin. Cihazınızı televizyonunuza bağladığınız zaman da 1080p çözünürlük gözlerinize bayram ettirecek.

12 güzel atmosferik çevre ve bir masalsı hikaye

Sir Gareth, şövalyelerle kaçırılan ve yağmalanan gemiyi kurtarmak ve toprağa barış getirmek için öfkeli Vikinglere karşı savaşta liderlik ediyor. Nintendo Switch’deki CastleStorm, Outcast’den Kurtarıcıya ve Savaşçı Kraliçe’ye uzanan geniş yelpazeler de dahil olmak üzere bütün CastleStorm deneyimine sahip bir sürüm olarak geliyor.

Çoklu oyuncu modları

  • Çevrim içi çoklu oyuncu hayatta kalma modu. İki kişilik takımlar halinde ayrılın ve arkadaşınızla birlikte konsolun diğer ucunda duran düşmanlarınızın üstesinden gelin. Bir oyuncu balistayı kontrol ederken diğer oyuncu kara kuvvetleri üzerinde emir verebilir.
  • Çevrim içi çoklu oyuncu destansı hayatta kalma modu. Düşmanlarınız? Sınırsız! Hiç bir şekilde bitmeyerek üstünüze akın akın gelen düşmanlarınızın sonu, sizin de sonunuz geldiği zaman gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.