İkonik Carentan haritası resmi olarak Call of Duty: WWII için duyuruldu

İkonik Carentan haritası resmi olarak Call of Duty: WWII için duyuruldu

Fakat bu haber düşündüğünüz gibi pek de güzel değil.

Genel olarak Call of Duty serisinin en ikonik haritalarından bir tanesi olan Carentan, karşımıza Call of Duty: WWII ile çıkmaya hazırlanıyor. Activision ekibinden gelen yeni açıklamaya göre Call of Duty WW2 için Season Pass alan tüm oyunculara bu ikonik harita, oyunun çıkışında ücretsiz olarak verilecek. Bir zamanlar aynı şekilde Nuketown isimli harita da veriliyordu, mutlaka hatırlarsınız. Ne yazık ki Call of Duty WW2 için Season Pass almazsanız bu haritayı deneyimleyemeyeceksiniz. Fakat merak etmeyin, birkaç ay ardından bu harita tek başına satışa çıkartılacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.