Captain Tsubasa Oyunu Geliyor!

Captain Tsubasa Oyunu Geliyor!

Bandai Namco Games adlı oyun şirketi yeni oyunlarının arasına Captain Tsubasa: Rise of New Champions‘ı ekledi. Captain Tsubasa oyunu yayınlanan fragmanla resmi olarak duyuruldu. Captain Tsubasa: Rise of New Champions’u PC, PS4 ve Nintendo Switch platformları için çıkacak, şu anlık Xbox platformu için bir şey gözükmüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Captain Tsubasa: Rise of New Champions, oyuncuların gerçek zamanlı maçlar yapabilecekleri ve fantastik futbol becerileri sergileyebilecekleri bir arcade futbol oyunu olarak tanımlanıyor. Oyun, yapısıyla anime estetiğini koruyacak. Bandai Namco’ya göre oyuncular, yeni Captain Tsubasa oyununun basit kontrollerinde ustalaşarak, rakiplerini yenmeye çalışacak.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions’ta hayali, Dünya Kupası’nda oynamak olan Tsubasa Ozora‘nın yanı sıra Tsubasa’nın ezeli rakibi Kojiro Hyuga ve dünyanın en iyi kalecilerinden Genzo Wakabayashi de yer alacak. Ayrıca Taro Misaki, Jun Misugi ve Hikaru Matsuyama gibi karakterler de olacak.

Yeni Captain Tsubasa oyununun çıkış tarihi açıklanmadı, ancak İngilizce, İspanyolca ve Portekizce alt yazı seçenekleri olacağı biliniyor. Ayrıca oyunda Japonca ve İngilizce seslendirme seçenekleri bulunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.