Captain Marvel görselleri genç Nick Fury ile bizleri tanıştırdı

Captain Marvel görselleri genç Nick Fury ile bizleri tanıştırdı

Film için 10 adet görsel paylaşıldı.

Marvel Studios ekibi, bugün Captain Marvel için yepyeni görseller paylaştı. Paylaşılan görseller ile Brie Larson’ı ilk defa kostüm içerisinde gördük. Sadece Brie Larson ile kalmadı bu gösterim. Aynı zamanda, filmin önemli karakterleri ile de tanıştırıldık. Hemen aşağıda bulunan görseller, sizlere bahsini etmekte olduğumuz karakterlerin görselleri. Galerimize dikkatlice bakarsanız, Samuel L. Jackson’ı da görebilirsiniz. Filmin bir parçası olacak olan Samuel L. Jackson, bizlere genç Nick Fury karakterini sunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Captain Marvel görselleri genç Nick Fury ile bizleri tanıştırdı

Açıkçasını sorarsanız, Captain Marvel filmi içerisinde göreceğimiz Nick Fury ile, bizlere aynı zamanda teknolojinin ne kadar gelişmiş olduğu da gösterilmiş oldu böylece. Pulp Fiction’daki Samuel L. Jackson’a baktığımızda, Captain Marvel’daki Samuel L. Jackson’ın ne kadar başarılı bir şekilde gençleştirilmiş olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca, yukarıda bulunan 10 görsel, tabii ki sadece Nick Fury karakterinin nasıl görüneceğini göstermiyor bizlere. Aynı zamanda, haberimizde daha önce de bahsetmiş olduğumuz gibi, filmin kilit karakterleri de görseller arasında yer alıyor.

Eğer siz de filmi merakla bekleyenler arasında yer alıyorsanız, biraz da film ile ilgili bilgiler verelim. Öncelikle, Captain Marvel’ın 8 Mart 2019 tarihinde seyircilerinin beğenisine sunulacağını belirtmemizde fayda var. Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yönetmenliği yapılan filmin bestecisi ise Pınar Toprak. Açıkçası, hem filmin görsel kalitesinden, hem de bir Türk olarak müzik açısından kalitesinden bir hayli umutlu olduğumuzu söylememiz mümkün. 8 Mart 2019’u sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.