Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.06.2021

Capcom, yayımlanan yeni bir fragman ile The Great Ace Attorney Chronicles içerisinde yer alan ana oynanışa ve yeni oyun mekaniğine daha derinlemesine bir bakış sundu. Fragman, iki yeni oyun deneyimi Summation Examination ve Dance of Deduction’ı sunarken klasik Ace Attorney mahkeme salonu ve soruşturma sekanslarını gösterdi. The Great Ace Attorney Chronicles, 27 Temmuz 2021’de Kuzey Amerika ve Avrupa’da çıkacak. Oyun Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Steam’de mevcut olacak.

Capcom The Great Ace Attorney Chronicles için yeni bir fragman yayımladı

En yeni fragmanda, hayranlara The Great Ace Attorney Chronicles‘da onları bekleyen canlı dünyaya, büyüleyici karakterlere ve heyecan verici oynanışa bir bakış sağlanıyor. Oyuncular, mahkeme salonu efsanesi Phoenix Wright’ın atası olan Ryunosuke Naruhodo adlı hevesli bir Japon avukat rolünü üstlenecekler. Hukuki yardımcısı Susato Mikatoba ve Londra’nın büyük dedektifi Herlock Sholmes’un yardımıyla Ryunosuke, 19. yüzyılın sonlarında Japonya’nın Meiji Dönemi ve İngiltere’nin Viktorya Dönemi’nde geçen 10 yüksek bahisli davanın ardındaki gizemleri çözecek.

Soruşturmalar ve Mahkeme Salonu Savaşlarını içeren serinin temel oynanışı geri dönüyor. Soruşturmalar sırasında oyuncular kanıt toplamak, tanıklarla konuşmak ve ipuçlarını aramak için suç mahallini ziyaret edecekler. Seriye yeni bir ek olarak, Ryunosuke şovu durduran bir Dance of Deduction’da yer almak için Sholmes ile birlikte çalışacak. Bu yeni sekanslarda oyuncular, davanın gerçeklerini ortaya çıkarmak için Sholmes’un tuhaf sonuçlarını düzeltmekle görevlendiriliyor.

Sanıkların kaderi, Mahkeme Salonu Savaşları sırasında Ryunosuke’nin ellerindedir. Mahkeme salonunda oyuncular kanıt sunmalı, kilit tanıkları sorgulamalı ve Suçlu Değil kararını güvence altına almak için davalarını yapmalıdır. Seride yeni olarak, oyuncuların davayı ilerletmek için jüri üyelerinin ifadeleri arasındaki tutarsızlıklara dikkat çekmesi gereken Summation Examination bulunuyor.

The Great Ace Attorney Chronicles Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Steam’de ön sipariş vermeye hazır. Oyunu 1 Eylül 2021 saat 01:59’a kadar satın alan oyuncular, daha önce hiç piyasaya sürülmemiş içeriğin yer aldığı 54 müzik parçasından oluşan bir koleksiyon olan From the Vaults Erken Satın Alma Bonusu alacaklar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.