Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 10.12.2016

Capcom gözünü yükseklere diktiğini açıkladı.

resident-evil-7-5-600x338

Resident Evil 7 muhtemelen 2017'nin en merak edilen oyunlarından biri. Yakın bir zamanda yayımlanacak olan oyun için Capcom, oldukça iddialı sözler söyledi. Firmanın oyundan beklentisi büyük.

MCV'e konuşan EMEA pazarlama müdürü Antoine Molant, oyunun çıktığı ilk gününde 4 milyon kopyasını satmak istedidiklerini söyledi. Resident Evil 7'nin yeni nesilde yayımladıkları ilk büyük Capcom oyunu olduğunu söyleyen Molant, günümüz oyun sektörünün durumu ve aldıkları ön sipariş rakamlarını göz önünde bulundurunca istedikleri sayının imkansız olmadığını belirtti. Collector's Edition sürümünden önce ve sonra, her anlamda harika ön sipariş rakamlarına ulaştıklarını söyleyen Antoine Molant, hangi bölgede olursa olsun piyasadan aldıkları tepkilerin çok olumlu olduğunu sözlerine ekledi.

Capcom istediği hedefe ulaşır mı bilmiyoruz ama Resident Evil 7: Biohazard, 24 Ocak 2017'de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.