Capcom, yeni Mega Man 11 hakkında bilgi verdi

Capcom, yeni Mega Man 11 hakkında bilgi verdi

Oyuna eklenen yeni patron hakkında bilgi ve görsel paylaşıldı.

Uzun yıllardır bizlerle birlikte olan serilerden biri olarak gösterebileceğimiz Mega Man serisi, en sonunda yeni oyununa kavuşuyor. Capcom ekibi, yolda olan Mega Man 11 hakkında yepyeni bilgiler verdi. Sadece bu kadarla da kalmadı, ayrıca Robot Master olarak bilinen Block Man ve Fuse Man’ın yanına bir de Blast Man ekleyerek, Blast Man hakkında da detay verdi. Bütün bu bilgileri bir blog yazısı olarak paylaşan ekip, yazı içerisinde bol bol da görsele yer verdi. Bahsettiğimiz görselleri haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Capcom, yeni Mega Man 11 hakkında bilgi verdi

Capcom, Mega Man 11 içerisinde Blast Man ile karşılaşacağımızı duyurdu

Verilen bilgilere göre Blast Man, bizleri yıkılmış bir tema parkı ve film stüdyosu karışımı bir yerde karşılayacak. Blast Man ile savaşırken, savaşın bir aşamasında daha fazla sinirlenecek. Yani, bizleri en az 2 aşamalı bir patron savaşı bekliyor. Savaşı kazandıktan sonra da oyuncular Chain Blast silahını alıyor. Bu silah da, yapışan bomba atmamızı sağlıyor. Yeni Power Gear sistemi ile birlikte, çok daha güçlü bir hale getirilebileceği de belirtiliyor.

Time Attack ve Balloon Attack modları hakkında da duyuru esnasında bilgi verildi. Capcom tarafından verilen bilgilere göre, Time Attack modunda Mega Man 11 oyuncuları, Robot Master patronlarını olabildiğince hızlı bir şekilde öldürmeye çalışacak. Balloon Attack modunda ise, yine olabildiğince hızlı bir şekilde bölümleri bitirmemiz istenecek. Fakat bunu yaparken mavi balonları patlatmamız, kırmızı balonları ise es geçmemiz beklenecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.