Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.12.2019

Muhtemelen duymuş olanlar vardır fakat biz yine de en baştan belirtelim. Capcom ekibinin Aralık 2019 ayı içerisinde Jump Fiesta etkinliğinde oynanabilir bir oyunu olacağı belirtiliyordu. Tabii, bu oyunun ismi vesaire belli değildi.

Fakat, yeni ortaya çıkan bilgilerle birlikte, bu duyurulmamış oyunun ne olduğunu anlamış gibi olduk. Direkt, açıkça belirtmek gerekirse, Capcom ekibi an itibari ile Resident Evil 3 üzerinde çalışıyor olabilir.

Resident Evil 3

Resident Evil 3, Capcom ekibinin duyurmadığı oyun olabilir

Sizlerle yukarıda paylaşmış olduğumuz görsele dikkat etmenizi isteyeceğiz. Görselde birçok karakter yer almakta. Fakat en önde Jill Valentine yer alıyor. Hem de, mini eteği ile. Bu halini serinin 3. oyununda görmüştük. İşin daha da ötesi, arka tarafta da kötü karakterler var. Bu karakterler arasında en çok öne çıkan ise Nemesis. Bu da yine serinin 3. oyununda bizlere zor anlar yaşatan kötü karakter.

Capcom ekibi, bu görseli Facebook hesaplarında paylaşarak Steam satışlarına yönlendirme yaptı fakat bu 2 karakter de şu an Steam üzerinde yer alan oyunlarda görebileceğimiz karakterler değil. Eğer gerçekten yoldaysa, kesinlikle sabırsızlanıyoruz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.