Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Değer, Editör Yazım tarihi: 30.08.2021

GTA 6 söylentileri artıyor demek isteriz. Ama söylentiler hiç azalmadığı için böyle bir durum maalesef olmayacak. Bu sefer daha da ilginç bir olay başımıza geldi. Almanya’da bulunan bir canlı yayın sırasında izleyicilerden biri sahneye atladı. Ardından GTA 6’nın nerede olduğunu ve ne zaman çıkacağını sordu.

“Yapabileceğimiz tek şey kameraya bağırmak, GTA 6 nerede ?”

Cesur bir hayran, yöntemleri biraz alışılmışın dışında olsa da herkesin aklındaki soruyu sormuş oldu. Alman yarışma programı Schlag den Star‘ın canlı bir bölümünde bir oyuncu, sıradaki GTA oyunu hakkında herhangi bir haber almak için sahneye çıkmaya karar verdi. Kendisini Taser olarak tanıtan hayran, sunucunun bir yarışmacıyla konuşması üzerine sahneye çıktı. Daha sonra program sunucusu Elton’a “GTA 6 hangi cehennemde?” şeklinde bir soru sordu.

Taser, “Yapabileceğimiz tek şey kameraya bağırmak, GTA 6 nerede ?” şeklinde tepki gösterdi. Bunun üstüne cevap olarak Elton, “Bilmiyorum, daha GTA 5’i bile bitirmedim.” dedi.

Fakat neden bu canlı yayında bu soruyu Elton’a sordu ? Yerel bir komedyen ve seslendirme sanatçısı olan Elton, daha önce Halo 3 gibi popüler oyunların Almanca dublajlarında yer aldı. Belki Taser, Elton’un yeni GTA hakkında bir şeyler bildiğini ve seslendirme kadrosunda yer aldığını düşünmüştür.

Yeni GTA oyunuyla ilgili son zamanlarda birkaç haber var. Belirttiğimiz gibi bir GTA 6 oyun karakteri seslendirmen tarafından sızdırılmış olabilir. Bununla birlikte konuşulan haberlere göre GTA 3, Vice City ve San Andreas oyunlarının remake ya da remastered sürümleri geliyor olabilir. Bekleyip göreceğiz. Son olarak canlı yayında sırasında yaşananlara aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.