Candy Crush geliştiricisi, yeni Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor

Candy Crush geliştiricisi, yeni Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor

Acaba nasıl bir şey çıkacak?

Mobil platformun en başarılı oyunlarından bir tanesi olan Candy Crush, 2012 senesinde piyasaya sürülmüştü ve bu oyunu geliştiren ekip King idi. Geçen günlerde ise bu King, resmi internet sitesi üzerinden yeni iş olanakları sundu ve bu olanaklar sunulurken de, yeni bir Call of Duty mobil oyunu geliştireceklerini belirtti. Bu yeni oyun için yeni bir takım oluşturduklarını belirten King, oyuncuların konsollarda yaşadığı deneyimi, mobil platformlara getirmek istediklerini de söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Candy Crush geliştiricisi, yeni Call of Duty oyunu üzerinde çalışıyor

Candy Crush geliştiricilerinden nasıl bir Call of Duty oyunu gelecek, henüz bilemiyoruz ve tahmin edemiyoruz da. Fakat bu marka için daha önce iki farklı mobil oyun daha çıkmıştı ve oyuncuların ilgisini çok fazla çekememişti. En azından o iki mobil oyun, bir Candy Crush seviyesine yaklaşamamıştı. Her neyse, açık iş ilanlarına göre King şu an Call of Duty projeleri için bir arayüz tasarımcısı, bölüm tasarımcısı, sanat yönetmeni ve kıdemli sistem tasarımcısı arıyor. Bakalım karşımıza nasıl bir oyun çıkacak?

Tüm bunların haricinde, Project Scorpio, Xbox One ve PlayStation 4 Pro karşılaştırma yazımıza, Project Scorpio, 4K televizyonlar ve 1080p televizyonlar hakkında yapılan açıklama yazımıza, Project Scorpio fiyatı hakkında Eurogamer tarafından gelen yorum yazımıza, Project Scorpio ve 4K/60 FPS oyun performansı yazımıza, Project Scorpio sistem özellikleri yazımıza ve son olarak da, Project Scorpio: Çıkış tarihi, fiyatı, teknik özellikleri ve Project Scorpio hakkında bildiğimiz her şey yazımıza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın