Menü
https://leadergamer.com.tr/seven-knights-ozel-kahraman-miho/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII , Sledgehammer Games 20 Nisan 2017 14:43

Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games ekibinin en büyük oyunu olacak

Acaba inansak mı?


Call of Duty: Modern Warfare Remastered sayesinde biraz da olsa satsa da, Call of Duty: Infinite Warfare genel olarak nefret edilen bir oyun oldu. Şu an serinin üzerinde dolaşan kara bulutları da hemen düzeltebilecek tek bir geliştirici ekibi var: Sledgehammer Games. Çünkü Sledgehammer Games, 2017 senesinde çıkacak olan serinin yeni oyununu geliştiriyor ve bu oyunun Call of Duty: WWII olduğu söyleniyor. Yani oyunun adına bakacak olursak, serinin yeni oyunu ile 2. Dünya Savaşı temasını göreceğiz. Peki, başarısız bir sene ardından, yeni oyun ile nasıl bir seviye atlatacak geliştirici ekip ve Activision?

Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games ekibinin en büyük oyunu olacak

3 Kasım 2017 tarihinde çıkışını yapması beklenen yeni oyun, Sledgehammer Games tarafından paylaşılan yeni bir resmi açıklamada yer aldı ve geliştirici ekip, “Bu sene, en büyük oyun projemizi piyasaya süreceğiz. Projemizi dünyaya ve tabii ki takipçilerimize açıklamak için oldukça sabırsızlanıyoruz.” dedi bu açıklamada. Açıkçası, bu tip açıklamaları her sene alıyoruz ve her sene de düzenli olarak inanıyoruz bu açıklamalara. Bakalım bu geliştirici ekip, serinin üzerindeki kara bulutları dağıtabilecek mi tek bir oyun ile? Bu sorunun cevabını sadece oyun çıktığı zaman görebileceğiz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör