Call of Duty: WWII, görselleri ile sızdırıldı

Call of Duty: WWII, görselleri ile sızdırıldı

Oyunun adı ve görselleri ne kadar gerçek olabilir?

Gelecek teması ile çok büyük sorunlar yaşayan Call of Duty serisi, Call of Duty: Infinite Warfare ile zirveyi görmüştü. Tabii bu zirve, başarı ile alakalı değildi. Oyunculardan gelen nefret ile alakalıydı. Öyle ki, Activision ve geliştirici stüdyolar bu sene de Call of Duty: Black Ops III oyununu desteklemeye karar vermişti. Çünkü serinin en yeni oyununu oynayan kimse yoktu. Tüm bu başarısızlığın ardından Activision ekibi bir açıklama yapmıştı ve bu başarısızlıklarının farkında olduklarını belirtmişti. Yakın bir geçmişte ise, bu sene sonunda çıkacak olan serinin yeni oyunu hakkında açıklamalar yapılmıştı. Bu açıklamalara göre serinin yeni oyununda artık gelecek teması olmayacaktı, ayaklarımız yere basacaktı, saçma sapan teknolojik mevzular dönmeyecekti. İşte sızdırılan yeni görseller ve oyunun adı da bu verilen bilgileri doğruluyor gibi. Çünkü sızdırılan yeni bilgilere göre serinin yeni oyununun adı Call of Duty: WWII olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: WWII, görselleri ile sızdırıldı

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu sanatsal çalışma, serinin en yeni oyununa ait gibi görünüyor. Hatta buna benzer birçok farklı sanat tasarımına da hemen aşağıdan göz atabileceksiniz. İşte tüm bu görseller, serinin yeni oyununun İkinci Dünya Savaşı dönemine gideceğine işaret ediyor. Fakat bizlerin şaşırdığı bir şey oldu, bu tür sızdırmalar bu sene oldukça erken geldi. Normalde Nisan sonlarına doğru yeni oyun hakkında sızdırma bilgiler ortaya çıkıyordu. Mayıs ayında ise oyun resmi olarak duyuruluyordu. Fakat bu sefer Mart sonlarına doğru ciddi sızdırma bilgiler almaya başladık. Tabii bunun en büyük sebebi de, serinin şu an oldukça cansız bir oyuncu kitlesine sahip olması.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir YouTube içerik üreticisi olan TheFamilyVideoGamers tarafından sızdırılan bu görseller ve oyunun adı, dediğimiz gibi sadece birer sızdırma ve herhangi bir resmiyete sahip değil. Bu yüzden hemen inanmak doğru olmak. Fakat yine de İkinci Dünya Savaşı temalı, yeni bir oyun görmek de insanları mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Geliştirici ekibin değişik bir karar ile alternatif zaman dilimi kullanmaması önemli sadece. İkinci Dünya Savaşı sırasında etrafta sırt roketleri ile uçan, yerlerde kayan askerler görmek istemezsiniz sanırım.

Call of Duty: WWII, görselleri ile sızdırıldı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.