Menü
https://leadergamer.com.tr/counter-strike-global-offensive-bagis/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 21 Nisan 2017 20:06

Call of Duty: WWII, bu hafta sonu duyurulabilir

Sadece bir söylenti mi, yoksa gerçekten bir duyuru görecek miyiz?


Oyunların duyuruları yapılmadan önce şirketlerin direkt olmayan mesajlar vermeleri çokça görülmüş bir tekniktir. Özellikle Call of Duty: Infinite Warfare ile tam anlamıyla bir travma yaşayan Activision, seriyi yeniden canlandırma çabası içerisine girecektir. 2017 yılı içerisinde karşımıza çıkacağı söylenen Call of Duty: WWII, beklediğimizden çok daha yakında olabilir. Size oyunun bu hafta sonu duyurulabileceği söylentisinin olduğunu söylesek ne düşünürdünüz? Evet, oyun bu hafta sonu, 22 Nisan 2017 ile 23 Nisan 2017 tarihlerinde duyurulabilir.

Call of Duty: WWII

Oyunun isminin yer aldığı sanat görsellerinin sızdırılmasının ardından, bütün oyuncular olarak oldukça heyecanlandık. Serinin gelecek konseptini devam ettirmeyecek olmasının ihtimalini düşünmek bile, bizleri mutlu eder hale geldi. NeoGAF’teki bir paylaşıma göre, IGN büyük bir duyuruyu bizlere fark edilmesi zor bir şekilde iletti. Activision markasından yapılan sızdırmalarıyla ünlü olan Jason Schreier ise bizlere bu duyurunun Call of Duty: WWII ile ilgili olduğunu söyledi.

Öncelikle NeoGAF üzerindeki paylaşımda, “Hangi yıllık askeri nişancı oyunu serisi her zaman NBA playoff maçlarının ilk veya ikinci haftasında duyurulur?” şeklinde bir soru ile yorumda nulunan Kotaku editörü, hepimizin aklını kurcalamayı başardı. Daha sonra Twitter adresi üzerinden, “C ile başlıyor ve all of Duty: WWII ile bitiyor.” şeklinde bir paylaşımda bulunan Jason Schreier her şeyi kesinleştirmiş oldu. Tabii ki bütün bunları bir söylenti olarak düşünmeli, duyuru olmayacağı ihtimalini göz önünde bulundurmalıyız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör