Call of Duty: WWII için yeni çoklu oyuncu modu fragmanı gösterildi

Call of Duty: WWII için yeni çoklu oyuncu modu fragmanı gösterildi

Call of Duty serisine yeni mekanikler geliyor anlaşılan.

E3 2017 etkinlikleri esnasında gerçekleşen Sony Interactive Entertainment sunumunda, Call of Duty: WWII için yeni bir çoklu oyuncu modu fragmanı gösterildi. Özellikle de gösterilen fragmanın daha en başlarında yer alan ateş silahının görkemi ve gücü, gerçekten büyüleyici. Ayrıca, çoklu oyuncu modunda oyuncuların oynayış tarzına göre seçebileceği birkaç sınıf da tanıtıldı.

Call of Duty WWII

Verilen bilgilere göre, Call of Duty: WWII‘nin çoklu oyuncu modunu oynayan oyuncular, kendilerini bir anda hızlı gelişen ve klasik bir savaşın içinde bulacak. İşin en güzel kısmı ise, oyun tarzımıza göre seçebileceğimiz sınıfların bulunması. Airborne, savaş esnasında hızlı ve sessiz olarak ilerleyen ekip oluyor. Mountain, keskin nişancılık konusunda kendisine güvenen oyuncular için bulunuyor. Infantry, cephenin önden giden ekibi. Armored, en ağır silahlarla savaşa katılmak isteyen oyuncular için. Expeditionary Force ise yakıcı fişekler ile savaş bölgesini ısıtmak isteyen oyunculara hitap ediyor.

Call of Duty: WWII‘nin savaş modunda oyuncuların birden fazla ve değişen stratejik görevleri yerine getirebilmeleri için birlikte çalışmaları gerekiyor. Geliştirici ekip olan Sledgehammer Games‘in söylediğine göre, bu oyun modu Call of Duty serisi için yepyeni bir mod. 3 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarına gelecek olan oyunun yeni fragmanını hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın