Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-spider-man-oyununun-haritasi/
Call of Duty: WWII 11 Temmuz 2017 10:13

Call of Duty: WWII zombi modu için yeni bir görsel yayımlandı

Bol kanlı olacak gibi bu mod.

20 Temmuz 2017 tarihinde tamamen tanıtılacak olan Call of Duty: WWII zombi modu için geçen gün oyunun geliştiricileri, Twitter üzerinden yeni bir görsel paylaştı. Oyuncuları, tanıtılacak olan zombi modu için heyecanlandırmaya çalışan geliştirici, bu amacında da başarılı olmuş gibi görünüyor. Sizlerin de aşağıdan görebileceği bu Call of Duty WW2 görselinde, muhtemelen bir beyin görüyoruz fakat görselin ortasındaki o siyah şey nedir, tam olarak çözemiyoruz. Eğer bu konuda yorumlarınız varsa, bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

Call of Duty WW2

Oyunun bu modu hakkında daha önce, “3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty: WWII, bu güne kadar karşımıza senaryo modu ve çoklu oyuncu modu ile çıktı. Oyunun senaryo moduna ait sinematik anlar gördük. Oyunun çoklu oyuncu modu ise, onlarca oynanış videosu ile yayımlandı. Peki, zombi modu? Zombi modu hakkında elimizde sadece 1 adet görsel vardı. Görülen o ki, tüm bunlar değişecek çünkü oyunun geliştirici ekibi ve yayıncı şirketinden gelen bilgilere göre Call of Duty WW2 zombi modu, önümüzdeki bir tarihte resmi olarak tanıtılacak. Bu oyun modunun gösterileceği tarih, 20 Temmuz 2017 olacak.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör