Menü
https://leadergamer.com.tr/the-evil-within-2-icin-yeni-gorseller/
Army of the Dead , Call of Duty: WWII 15 Temmuz 2017 16:53

Call of Duty: WWII zombi modu tanıtım videosu sızdırıldı

Bol kanlı, bol şiddetli bir zombi modu mu arıyordunuz? Call of Duty: WWII – Army of the Dead ile aradığınızı bulacaksınız!


Orijinal olarak 20 Temmuz 2017 tarihinde tanıtılacak olan Call of Duty: WWII zombi modu, erkenden sızdırıldı. Sızdırılan şey, bu modun uzun tanıtım videosu oldu. Yani mod hakkında resmi bir bilgiye sahip değiliz ama sızdırılan bu tanıtım videosu bile, bizleri mod için heyecanlandırmaya yetti. Öncelikle söyleyelim, sızdırılan bu videoya göre Call of Duty WW2 zombi modunun resmi adı Army of the Dead olacak ve daha önceki açıklamalardaki gibi, gerçekten bol kanlı, rahatsız edici ve şiddetli olacak. Zaten böyle de bir zombi modu bekliyorduk çünkü Call of Duty: WWII – Army of the Dead yapımcıları ile Dead Space yapımcıları, aynı kişiler. Daha ne olsun?

Call of Duty WW2

Bahsettiğimiz bu Call of Duty WW2 – Army of the Dead tanıtım videosuna, sizler de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siteye girdiğiniz zaman size bir şifre sorulacak ve bu şifre kısmına, “shgzombies” yazmanız gerekmekte. Ardından videoyu izleyebileceksiniz. Yalnız, izleyebileceğiniz video, bir YouTube içerik üreticisi tarafından oraya eklendiği için, Queen şeklinde koskoca bir logoyu da içerisinde bulunduruyor. Bu sizi yanıltmasın, videoyu sızdıran kişi Queen değil. Kendisi sadece sızdırılan videoyu bu şekilde çalıp, paylaşmayı tercih etti. Klasik YouTube içerik üreticileriBuraya tıklayarak, videoyu asıl sızdıran kişiyi görebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Activision ve Bungie ekiplerinin yeni büyük oyunu olmaya hazırlanan Destiny 2 hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza bir göz atın deriz. Eğer sadece oyunun beta süreci hakkında bilgiler arıyorsanız, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımız da var. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör