Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-coklu-oyuncu-haritalari/
Call of Duty: WWII 4 Haziran 2017 15:29

Call of Duty: WWII zombi modu senaryosu, gerçek olaylardan esinlenilmiş olacak

Bu zombi modunun, Dead Space oyununa benzer noktaları olacak.


Artık her Call of Duty oyununda bir zombi modu görmeye başladık. Geçeceği dönemden ötürü, Call of Duty: WWII oyununda da zombi modu görmesek olmazdı zaten. Oyunun bu modu hakkında henüz çok fazla şey bilmiyoruz fakat EDGE dergisi sayesinde Call of Duty WW2 zombi modu hakkında yeni bilgilere sahip olduk. Dergiden gelen bilgilere göre Call of Duty: WWII zombi modu senaryosu, gerçek olaylardan esinlenilmiş olacak. Ayrıca bu zombi modunun, Dead Space oyununa benzer noktaları olacak.

Call of Duty WW2 zombi modu senaryosu, gerçek olaylardan esinlenilmiş olacak

Sledgehammer Games ile bir röportaj gerçekleştiren EDGE, bu röportaj sırasında, zombi modunun senaryosunun gerçek olaylardan esinlenildiğini öğrendi. Ayrıca aynı röportaj içerisinde, bu zombi modunun Dead Space ile benzerlikler taşıyabileceğini de okuduk. Peki, Dead Space ile Call of Duty ne alaka? Hemen söyleyelim: Sledgehammer Games ekibinden olan ve şu an Call of Duty: WWII projesinde yer alan Condrey ve Schofield, daha önceden Visceral Games ekibinde, Dead Space serisi için çalışıyordu.

Daha önce sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, oyundan çıkartılan bir özellikten bahsetmiştik. O haberimizde, “Bundan önceki birçok Call of Duty oyununda, karakterlerimiz sınırsız bir şekilde koşabiliyordu. Dayanıklılık, yorulma sistemi pek yoktu yani. Olsa bile, kendisini hiç hissettirmiyordu. Fakat bu durum, Call of Duty: WWII ile değişiyor çünkü Twitter üzerinden geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyunda sınırsız koşma olmayacak. Peki, Call of Duty WW2 için bu ne demek oluyor? Aslında tahmin ettiğinizden çok daha önemli bir anlama sahip. Sınırsız koşma sisteminin oyundan çıkartılmış olması, oyuncular tarafından çok sevilmiş olan bir özelliğin geri gelebileceğini işaret ediyor olabilir. Bu özellik ise, Pro Perk özelliği.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör