Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-gta-5-fallout-4-rocket-league-2/
Call of Duty: WWII 15 Temmuz 2017 11:13

Call of Duty: WWII zombi modu, FPS olarak oynanmaya devam edecek

Bazı Call of Duty severler, bu modun TPS olacağını düşünüyordu. Fakat geliştirici ekip, açıklamayı yaptı.


Birçok Call of Duty oyuncusu tarafından merakla beklenen Call of Duty: WWII, seride artık bir gelenek haline gelen zombi modunu da içerisinde bulunduruyor. Oyunun geliştirici ekibi, daha önceden bu mod hakkında ufak tefek açıklamalarda bulunmuştu ama hiçbir zaman tam bir zombi modu tanıtımı görmemiştik. Bu zombi modu tanıtımı, 20 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Her neyse, zombi modu hakkında daha önce yapılan açıklamalardan bir tanesi de, bu modun Dead Space oyununa benzeyecek olmasıydı. Bu, oldukça mantıklı ve güvenilir bir açıklamaydı çünkü Call of Duty WW2 zombi modunu geliştiren ekip içerisinde eski Dead Space geliştiricileri bulunuyor. İşte tam da bu açıklamalardan ötürü, bazı Call of Duty severler, Call of Duty: WWII zombi modunun TPS olarak oynanacağını düşünmüştü. Çünkü Dead Space bir TPS oyunu idi.

Call of Duty WW2

Oyuncular, bu modun TPS olacağına inanırken, beklenen açıklama Twitter üzerinden sonunda geldi. Call of Duty WW2 geliştiricisi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, bu modun ve oyunun neredeyse tamamının FPS olacağını belirtti. Oyunda tek bir TPS bölümü bulunacak, o da seriye ilk defa katılacak olan sosyal alan olacak. Yani, oyuncular Destiny oyunundaki gibi, oyunun tamamını FPS olarak oynayacak ama sosyal alana girildiği zaman karakterimizi TPS olarak yönlendireceğiz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Destiny 2 beta başlangıç ve bitiş saati, içeriği, indirme boyutu ve dahası yazımıza ve Destiny 2 çıkış tarihi, beta detayları, videoları ve çok daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör