Call of Duty: WWII geliştirici stüdyosunun yeni liderinden mesaj var

Call of Duty: WWII geliştirici stüdyosunun yeni liderinden mesaj var

Sledgehammer Games yeni lideriyle yola devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde sizlere, Call of Duty: WWII oyununun geliştiricisi Sledgehammer Games bünyesinde yaşanan ayrılıktan bahsetmiştik. Stüdyonun kurucularından Michael Condrey ve Glen Schofield, kendi istekleriyle stüdyodan ayrılarak Activision çatısı altında farklı bir pozisyonda çalışmalarını sürdüreceklerdi. Bu iki önemli ismin ayrılığından sonra stüdyonun liderliği Aaron Halon tarafından yapılacağı da haberimizde yer alıyordu. Aaron Halon, ayrılıklar ve stüdyonun yeni dönemde yapacaklarıyla ilgili bir açıklama yazısı kaleme aldı. Bakalım Call of Duty WW2 stüdyosunun yeni lideri neler demiş??

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 geliştirici stüdyosunun yeni liderinden mesaj var

Sledgehammer Games ekibinin yeni lideri tarafından yapılan açıklamalarda, ayrılan iki önemli isme, bol bol teşekkür ettiğini görüyoruz. Aaron Halon, bu iki kişiyle birlikte çalışma fırsatı yaşadığı için oldukça memnun olduğunu, onlardan çok şey öğrendiğini belirtiyor. Stüdyonun devamlılığı sürdüreceğini ve yeni Call of Duty oyunlarının geleceğine dair de ifadelerde bulunan Aaron Halon, serinin hayranlarına da ayrıca teşekkür ediyor. Geliştirici stüdyonun yeni lideri, oyuna duyulan ilgiden ve hayranların sevgisinden ötürü seriye odaklanmaya devam edecekleri bilgisini de veriyor.

Piyasaya sürdükleri son oyun olan Call of Duty WW2 ile rekor satış rakamları elde eden stüdyonun yeni lideri, aynı yönde ilerleyeceklerinin sinyalini veriyor. Zaten böyle bir mirası alıp çöpe atmalarını da kimse beklemezdi. Bilindiği üzere İkinci Dünya Savaşı temalı son geliştirdikleri oyun olan Call of Duty: WWII ile satış rekorları kırılmıştı. Activision şirketinin, son yıllarda serinin en çok satan oyunu olan Call of Duty: WWII ile gelen başarılar karşısında sessiz kalmadığı görülüyor.  Sledgehammer Games cephesindeki değişimler de stüdyoya olan güveni gösteriyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın