Menü
https://leadergamer.com.tr/akk-akn-kota-sistemi-geliyor/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 29 Nisan 2017 20:52

Call of Duty: WWII sitesinde yeni görseller keşfedildi

Oyunun yeni sırları, yavaş yavaş açığa çıkıyor.


Call of Duty: WWII, şimdiden Call of Duty topluluğunu bir araya topladı ve bu topluluk şu an birçok farklı kategori altında sır araştırması yapıyor. Bu araştırmalardan bir tanesi ise oyunun tanıtıcı sitesi üzerinde yapılıyor. Bu site, oyunun duyurulduğu gün bulunmuştu ve bizlere bir zombi görseli üzerinden ipuçları vermişti. İşte o ipuçları takip edildi ve onlarca farklı görsel ortaya çıktı oyun hakkında. Bu görseller içerisinde de 4 farklı karakter dikkatleri çekti: Daniels, Zussman, Rousseau ve Crowley. Oyuncular, bu karakterlerin zombi moduna ait olduğunu düşünüyor şu an.

Call of Duty: WWII sitesinde yeni görseller keşfedildi

Her ne kadar, ilk düşünceler, bu karakterlerin zombi moduna ait olması üzerinde olsa da. Öyle değil. Bu 4 karakter de senaryo içerisinde olan karakterler. Mesela Daniels, bizim kontrolünü ele alacağımız karakter. Bu ortaya çıkan görsellerin devamına göre ana karakterimizin silahı, M1 Grand olacak. Ayrıca karakterimizin geçmişi hakkında da birkaç görsel bulunuyor. Bunların dışında haritalar da var. Bu haritalar, büyük bir ihtimalle oyunun bölümlerini bizlere gösteriyor.

Peki, bu görseller hakkında sizlerin yorumu nedir? Oyundaki karakterler, silahlar ve alanlar hoşunuza gitti mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör