Call of Duty: WWII, Xbox One X üzerinde HDR ile 4K Ultra HD olacak

Call of Duty: WWII, Xbox One X üzerinde HDR ile 4K Ultra HD olacak

Bir Call of Duty oyuncusu daha fazla ne isteyebilir?

Konsol oyuncuları tarafından oldukça tercih edilen Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: WWII, görülen o ki en iyi konsol deneyimini Xbox One X üzerinde verecek. Çünkü hem oyunun geliştiricilerinin, hem de Microsoft ekibinin açıklamalarına göre Call of Duty WW2, Xbox One X üzerinde HDR ile 4K Ultra HD olacak. Yani, eğer Xbox One X konsolunuz varsa bu oyunu 60 FPS değerinde, doğal 4K çözünürlüğünde oynayabileceksiniz. Eğer monitörünüz veya televizyonunuzda HDR desteği varsa, HDR özelliğini de aktif hale getirebileceksiniz. Böylece alabileceğiniz en iyi grafiği elde etmiş olacaksınız. Bu durumun PlayStation 4 Pro üzerinde nasıl olacağı ise henüz bilinmiyor. Sony henüz bu konuda bir açıklama yapmadı ve herhangi bir açıklama da hiç alamazsak, Call of Duty WW2 oyununda standart bir HDR desteğinin yine de olabileceğini söyleriz. Çözünürlük ise doğal olmayan, checkerboard bir 4K olacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 ve Xbox One X

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.