Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-battlefield-1/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 27 Nisan 2017 17:08

Call of Duty: WWII Türkiye fiyatları belli oldu

Fiyatlar yine tavanda, maşallah.


Call of Duty: WWII dün akşam duyuruldu ve bu duyuru ile birlikte oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için ön siparişler açıldı. Yurt dışında sabit, 60 dolarlık fiyata sahip olan bu oyun, ülkemize de oldukça farklı fiyatlar ile girdi. Örnek vermek gerekirse, Xbox Mağazası üzerinde şu an oyun 253,50 TL fiyat etiketi ile alıcılarını bekliyor. PlayStation Mağazası ise bu oyunu 254 TL fiyat etiketi ile satıyor. En ucuz fiyat ise Steam tarafından geliyor. Steam, bu oyunu şu an 209 TL etiket ile satıyor. Tabii bu fiyatlar, oyunun standart sürümü için geçerli. Öyle ki, Call of Duty: WWII – Digital Deluxe almak isterseniz, PlayStation 4 için tam 399 TL vermeniz gerekiyor. Yani ortada büyük bir fiyat çılgınlığı var.

Call of Duty: WWII Türkiye fiyatları belli oldu

Peki, Call of Duty: WWII – Digital Deluxe içerisinde ne bulunuyor? Sadece özel bir tema ve Sezonluk Geçiş ögesi. Yani 399 TL vererek, tam bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz PlayStation 4 üzerinde. Steam üzerinde ise aynı paket 349 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Peki, haberimizi sonlandırmadan önce sizlerin fikrini de almak isteriz. Bu fiyatlar hakkındaki düşünceniz nedir? Sizce tam bir deneyim yaşayabilmek için 399 TL vermek, biraz fazla değil mi? Bu tür fiyatlandırmalarda Sony, Microsoft ve Aral, özel bir hareket ile daha uygun fiyatlar ile bu oyunu ülkemize sokmamalı mı?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör