Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-tam-cikis-tarihi-ertelendi/
Call of Duty: WWII 8 Temmuz 2017 15:02

Call of Duty: WWII’da video kayıt sistemi olan Theatre modu olmayacak

Theatre modu, oyunun her anını kaydederek, istediğiniz görseli ve videoyu oluşturmanıza olanak sağlıyordu.


Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Call of Duty: Black Ops serisinin tüm oyunlarında bulunan ve oyuncular tarafından sevilen Theatre modu, Call of Duty: WWII‘da bulunmayacak. Theatre modu, ekran görüntüleri almanıza, oynadığınız oyunu videoya alıp, video üzerinde oynamalar yapmanıza ve ürettiğiniz içerikleri kütüphanenize yükleyerek, başkalarıyla paylaşmanızı sağlıyordu. Ayrıca istediğiniz zamanı, istediğiniz kamera açısından yakalaya biliyordunuz. Call of Duty WW2 oyuncuları, bunu ne yazık ki kaçıracak.

Call of Duty WW2

Geçtiğimiz gün yaptığımız, Call of Duty WW2 hakkındaki bir haberde Michael Condrey, takım çalışmasını öne çıkaran War modunu tanıtarak oyuncu dünyası tarafından olumlu tepkiler almıştı. Bu sefer ise Michael Condrey, karşımıza kötü bir Call of Duty: WWII haberi ile çıktı. Michael Condrey, “Olmayacak. Üzgünüm. Fakat PlayStation 4 konsolundaki paylaşım aracı, yakalama ve yükleme açısından çok daha güçlü.” diyerek PTesh adlı kullanıcıya olumsuz yanıt verdi ancak oyuncular, PlayStation 4 konsolunun paylaşım aracı, Xbox’ın doğal oyun kayıt özellikleri veya PC’deki kayıt programlarından herhangi birini kullanabilirler. Theatre modunun kullanımı, diğer alternatiflere göre daha rahat olabilir ama diğer yandan Theatre modu, oyunun her anını kaydederek oynadığınız makinenin daha fazla işlem yapmasına neden olarak oyun performansınızı düşürüyordu.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör