Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-legendary-epic/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 10:57

Call of Duty: WWII içerisinde, herkesin önünde Supply Drop açabileceğiz

Herkesin önünde Supply Drops açma, size sosyal puan kazandıracak.


Call of Duty: WWII oynuyorsunuz, en çok kullandığınız silahın Epik seviyesindeki bir kamuflajı yeni oyuna eklendi. Bu kamuflajı sadece Supply Drop içerisinden çıkartabiliyorsunuz. Hemen kredi kartınıza sarıldınız, 200 TL değerinde COD Points aldınız. Hepsini Supply Drop için harcayacaksınız. Fakat tam bu anda içinize bir boşluk hissi geldi, “Ne oluyor ya?” dediniz. Belki de Activision’ın hipnozundan yavaş yavaş kurtuluyorsunuzdur. İşte tam o sırada aklınıza, “Ya ben 200 TL’lik Supply Drop’ları herkese göstere göstere açayım da, havam olsun.” şeklinde bir mantık oturdu ve Activision patronlarının yüzünde de bir gülümseme oluştu. Bu durumu oyun içerisinde sıkça yaşayabilirsiniz çünkü Call of Duty WW2 geliştiricilerinden gelen yeni bir habere göre, Call of Duty: WWII içerisinde, herkesin önünde Supply Drop açabileceğiz.

Call of Duty WW2

Peki, herkesin önünde Supply Drop açmak ne işe yarayacak? Önce havanız olacak ama havanız batsın efendim. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre, Headquarters içerisinde Supply Drop açarak, sosyal puan kazanabileceksiniz. Bu sosyal puanınız yükseldikçe de Supply Drop içerisinden daha nadir eşyalar çıkmaya başlayacak. Muhtemelen sosyal puan kazanmanın tek yolu bu olmayacaktır. Headquarters içerisindeki dinamik olaylara katılma, herkesin önünde prestij olma gibi şeyler de oyunculara sosyal puan verecektir. Fakat şimdilik elimizde daha fazla bilgi bulunmuyor. Yeni Call of Duty WW2 haberleri için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör