Call of Duty: WWII, Raven Software tarafından da desteklenecek

Call of Duty: WWII, Raven Software tarafından da desteklenecek

Sledgehammer Games, oyunun tüm yükünü sırtlanmayacak.

Yüksek bütçeli oyunların, genellikle devasa ekipler tarafından geliştirildiklerini ve oldukça çaba gerektirdiklerini biliyoruz. Serinin gelecek temalı ilk oyunu ile kendini gösteren Sledgehammer Games, şimdi seriyi köklerine döndüren Call of Duty WW2 oyunundan sorumlu. Tecrübesiz bir stüdyo tarafından geliştirildiğini düşündüğümüz bu oyuna, serinin vazgeçilmezi Raven Software’ın de katkıda bulunduğu ortaya çıktı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 Raven Software

Call of Duty: WWII Steam mağazasında, oldukça önemli bir detay bulunuyor ve özellikle oyunun ilerleyişi konusunda dikkatimizi çekiyor. Geliştiriciler kısmında Sledgehammer Games‘in yanı sıra, serinin neredeyse bütün oyunlarında öyle ya da böyle bulunan Raven Software da yer alıyor. Bunun yalnızca PC platformu için mi olduğunu, veya Raven Software’ın bütün platformlar için asıl geliştiriciye yardım mı edeceğini henüz bilmiyoruz. Önümüzdeki E3 2017 fuarında veya Activision açıklamasıyla her şey ortaya çıkacaktır.

Bunun önemi nedir diye sorgulayacak olursak, tabii ki tecrübe faktörü ile karşı karşıya geliyoruz. Call of Duty WW2 oyununun yanında Call of Duty serisinin neredeyse bütün oyunlarında; ana geliştirici, yardımcı geliştirici veya destekçi olarak bulunuyor Raven Software. Sledgehammer Games’in aksine oldukça tecrübeli olan bu ekibin, hiçbir katkıda bulunmadan yalnızca akıl hocalığı yapması bile oyunu bir adım öteye taşıyacaktır. İkinci Dünya Savaşı temasıyla köklerine geri dönen oyunun, tam anlamıyla mükemmel olması ve oyuncuları tatmin etmesi gerekiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 Raven Software

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.