Call of Duty: WWII ile karşımıza çıkacak War modu, Raven Software tarafından destekleniyor

Call of Duty: WWII ile karşımıza çıkacak War modu, Raven Software tarafından destekleniyor

Eğer bir işin içinde Raven Software varsa, o iş için endişelenmeye gerek yok demektir.

Uzun bir aradan sonra, ilk defa FPS tipi oyun severler, bir Call of Duty oyunu için heyecanlı. Bunun nedeni, Sledgehammer Games ekibinin, İkinci Dünya Savaşı temalı bir Call of Duty oyunu geliştiriyor olması. Call of Duty: WWII, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan E3 2017 etkinliği sırasında gösterilecek tekrardan. Bu etkinlik sırasında, oyun hakkında yepyeni bilgilere sahip olacağız ama bazı bilgiler, etkinlikten önce geldi. Sledgehammer Games ile PlayStation Blog bir röportaj gerçekleştirdi ve o röportajdan, çok işe yarar bilgiler elde ettik. Mesela, Call of Duty WW2 ile karşımıza çıkacak War modu, Raven Software tarafından destekleniyormuş. Bunu öğrendik!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 ile karşımıza çıkacak War modu, Raven Software tarafından destekleniyor

Bahsettiğimiz röportajda Sledgehammer Games, “Oyunumuzun çoklu oyuncu kısmındaki en heyecan verici modlardan bir tanesi de War modu. Bu oyun modunu oluşturmamızdaki asıl amaç, ikonik İkinci Dünya Savaşı anlarını, oyunculara yaşatabilmek. War modu, hikaye anlatımı temelli, iki farklı tarafın birbirleri ile stratejik görevler üzerinden çarpıştığı bir oyun modu. Bu oyun modunu geliştirmek için Raven Software ile partner olduk. ” diyor War modu hakkında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.