Menü
https://leadergamer.com.tr/ps-store-yeni-hafta-sonu-indirimleri/
Call of Duty: WWII 22 Ekim 2017 8:38

Call of Duty: WWII içerisindeki prestij amblemi gösterildi

2 hafta kaldı, sıkın dişinizi, sadece 2 hafta daha!


Michael Condrey, bildiğiniz üzere Call of Duty: WWII için en önemli ve zaten en sık duyduğumuz isimlerden bir tanesi. 3 Kasım 2017 tarihinde bizlerin beğenisine sunulacak olan Call of Duty WW2‘nin çıkış tarihini işaret eden Michael Condrey, paylaşmış olduğu Twitter gönderisi ile, oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan bir prestij amblemini bizlerle paylaştı. Haberimizin en sonunda, sizleri paylaşılan amblemler ve nasıl göründüğü bekliyor olacak.

Call of Duty WW2 içerisindeki prestij amblemi gösterildi

İlk olarak sadece amblemi bir Twitter gönderisi aracılığıyla paylaşan Sledgehammer Games‘in yetkili ismi olan Michael Condrey, bir süre sonra bir de amblemin bir kasket üzerindeki halini paylaştı. Her iki halini de, haberimizin sonunda sizleri bekleyen galerimizde görebilirsiniz. Call of Duty WW2, 3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına sahip olan oyuncularla buluşacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör