Call of Duty: WWII için gerçekleşecek PC açık betası hakkında bilmeniz gereken her şey

Call of Duty: WWII için gerçekleşecek PC açık betası hakkında bilmeniz gereken her şey

Eğer PC üzerinde ücretsiz bir şekilde Call of Duty: WWII oynamak istiyorsanız, şimdi tam zamanı.

Eğer ücretsiz bir şekilde Call of Duty: WWII oyununu denemek istiyorsanız, şimdi tam zamanı çünkü Call of Duty WW2 için gerçekleştirilecek olan PC açık betasının ön yükleme süreci başlatıldı. Steam üzerinden şu an indirmeye başlayabileceğiniz bu açık beta hakkında da yepyeni bilgiler de yayımlandı. Bizler de bu beta süreci hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri tek bir yazıda toplayalım istedik. 3-5 şey öğrenmek için 3-5 linke tıklamaktansa, her şeyi tek bir yerden öğrenmek daha iyidir, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Call of Duty: WWII Sistem Gereksinimleri (Açık Beta)

Oyunun beta sürecine katılabilmek için öncelikle bilgisayarınızın bu oyuna yetip, yetmediğini öğrenmeniz gerekiyor. Activision ve geliştirici ekip de, Call of Duty WW2 için düzenlenecek olan bu açık beta sürecinin PC sistem gereksinimlerini resmi bir şekilde duyurdu. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan bu sistem gereksinimlerine sizler de göz atabilirsiniz. Bakalım bilgisayarınız bu açık beta sürecini kaldıracak mı?

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD Ryzen R5 1600X
 • RAM: 12 GB RAM
 • HDD: 25 GB HDD alan.
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • DirectX: Versiyon 11.0 destekli ekran kartı.
 • Bağlantı: Genişbant internet bağlantısı gereklidir.
 • Ses Kartı: DirectX Destekli

Call of Duty WW2 İçin Açıklanan Resmi PC Özellikleri

PC platformunun konsollardan tabii ki bazı ayrıcalıkları olacak. Çünkü PC üzerindeki donanımın bir sınırı yok. Oyunun açık beta sürecinin ön yüklemesinin başlaması ile birlikte yine Activision ve geliştirici ekip, yaptıkları yeni bir açıklamada, oyunlarının PC platformuna özel olan teknolojilerini/özelliklerini duyurdu. Eğer bu oyunu PC üzerinde oynamayı planlıyorsanız, oldukça şanslısınız efendim. Ayrıca, bu özelliklerin beta sürecinde aktif olup, olmayacağı da henüz bilinmiyor. Muhtemelen olmayacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
 • Doğal 4K Çözünürlük Desteği
 • FPS Limiti Ayarı (En Fazla 250 FPS Limit)
 • FOV Ayarı
 • Klavye/Fare Tuş Takımı Düzeltme
 • Kontrolcü Desteği
 • G-Sync Monitör Desteği
 • Ultra-Geniş Monitör Desteği
 • Yüksek-Çözünürlüklü Fare Desteği
 • Detaylı Grafik Ayarları

Call of Duty WW2

Call of Duty: WWII Açık Betasının Tam İçeriği

Eğer Call of Duty WW2 betasını daha önce konsollarda oynadıysanız, PC açık betasına hiç yabancılık çekmeyeceksiniz çünkü iki platformun da içeriği aynı olacak. PC oyuncuları bu beta sürecinde Pointe du Hoc, Ardennes Forest, Gibraltar ve Aachen haritalarında oynayabilecek. War modunda ise sadece tek bir bölüm olacak, o da Operation Breakout. Oyun modları ise Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ve Kill Confirmed olacak. Bu modlarda, oyundaki tüm karakter sınıflarını kullanabileceksiniz. Bu karakter sınıfları ise Infantry, Expeditionary, Airborne, Armored ve Mountain olacak. Son olarak, herkes 1. seviyeden oyuna başlayacak ve seviye sınırı 35 olacak.

Eğer Call of Duty WW2 için düzenlenen bu açık betaya katılırsanız veya konsollardaki özel kapalı betaya katıldıysanız, oyun resmi çıkışını yaptığı zaman Beta Combat Pack ögesine kavuşabileceksiniz. Bu paketin içerisinde karakterinizi ve hesabınızı özelleştirebilmeniz için bazı küçük ögeler bulunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.