Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-wwii-coklu-oyuncu-modu/
Call of Duty: WWII 14 Haziran 2017 10:18

Call of Duty: WWII özel beta testi için başlangıç tarihi verildi

Bu özel beta testinin tarihleri de açıklandı.


E3 2017 konferansı sırasında tanıtım videolarıyla karşımıza çıkan yeni Call of Duty oyunu, çok yakında sınırlı sayıda oyuncuyla buluşacak. Call of Duty: WWII, ilk olarak ön sipariş veren oyunculara özel olarak düzenlenecek beta testiyle bizlerin karşısına çıkıyor. Bu beta testine ise, ön sipariş vermiş olsalar dahi Xbox One oyuncuları ilk hafta erişemiyor. Oyunun PlayStation 4 platformuna tanıdığı ayrıcalıklar kendini göstermeye başladı. Call of Duty WW2 özel beta testi, PC platformunda oynanabilir olmayacak.

Call of Duty WW2

PC platformunun bu beta testinden faydalanamayacağını belirttik, ancak Activision’dan yapılan açıklamaya göre bu platformun kendine ait bir testi olacak. Titanfall 2’nin çıkışına yakın zamanlarda da gördüğümüz bu uygulama, PC platformunun dengesizliğinden kaynaklanıyor olabilir. Bahsettiğimiz özel beta testi, iki ayrı hafta sonundan oluşuyor. İlk olarak 25 Ağustos – 28 Ağustos 2017 tarihleri arasında PlayStation 4 kullanıcıları için oynanabilir olacak.

İkinci hafta ise, Call of Duty WW2 ön siparişi vermiş olması kaydı ile bütün Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları beta testine erişebilecek. İkinci hafta sonunun tarihleri ise 1 Eylül – 4 Eylül 2017 tarihleri olarak gösteriliyor. Dilerseniz hemen yukarıdaki görselden testin hangi saatler arasında aktif olacağına da göz atabilirsiniz. Oyunun beta testinde bile PlayStation 4 platformuna ayrıcalık tanıması, bizlere gelecekte bir noktayı ifade ediyor olabilir.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör