Menü
https://leadergamer.com.tr/wwe-2k18-on-siparis-tanitim/
Call of Duty: WWII 12 Temmuz 2017 10:25

Yeni Call of Duty: WWII ön sipariş bonusları açıklandı

300 liraya ön sipariş verip, 10 liralık bonus almak.


Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Infinite Warfare oyunlarını aktif olarak oynuyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Bu haberimiz, aslında Call of Duty: WWII ön siparişleri hakkında. Çünkü, eğer Call of Duty WW2 için şimdi ön sipariş verirseniz Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Infinite Warfare için toplamda 1000 CP para birimine sahip olacaksınız. Bu 1000 CP, her iki oyuna da eşit bir şekilde dağıtılacak ve iki oyun arasında veya başka oyunlarda bu para birimini kullanamayacaksınız. Ayrıca söylemeden de geçmeyelim, Activision tarafından yapılan bu teklif sadece 7 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerli. Eğer 300 liraya ön sipariş verip, 10 liralık bonus almak istiyorsanız, tam zamanı!

Call of Duty WW2

Bahsettiğimiz bu para birimi sayesinde Supply Drop açabiliyorsunuz ve bu kutular içerisinden, basit logolardan, silahlara kadar birçok farklı şey çıkabiliyor. Size verilecek olan 500 CP ise en fazla 2-3 kutu açmanıza olanak sağlayacaktır. Yani, büyük bir hayal kırıklığı efendim.

Call of Duty: WWII hakkında en son, “20 Temmuz 2017 tarihinde tamamen tanıtılacak olan Call of Duty: WWII zombi modu için geçen gün oyunun geliştiricileri, Twitter üzerinden yeni bir görsel paylaştı. Oyuncuları, tanıtılacak olan zombi modu için heyecanlandırmaya çalışan geliştirici, bu amacında da başarılı olmuş gibi görünüyor. Sizlerin de aşağıdan görebileceği bu Call of Duty WW2 görselinde, muhtemelen bir beyin görüyoruz fakat görselin ortasındaki o siyah şey nedir, tam olarak çözemiyoruz. Eğer bu konuda yorumlarınız varsa, bizlerle paylaşmayı unutmayınız!” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Call of Duty WW2

Kaan GEZER Editör