Call of Duty: WWII, Nintendo Switch için de geliştiriliyor olabilir

Call of Duty: WWII, Nintendo Switch için de geliştiriliyor olabilir

Daha önce Nintendo konsollarına uyarlama yapan bir ekip, yeni Call of Duty üzerinde çalışıyor.

Oyunların bütün oyuncuları tatmin edebilmek için, doğal olarak bütün piyasaya açılması gerekiyor. Oldukça dikkat çeken fakat şu sıralarda durgunluğu sebebiyle ilgi çekiciliğini yitiren Nintendo Switch, büyük bir oyundan destek alabilir gibi görünüyor. Daha önce Skylanders: SuperChargers gibi oyunların Wii sürümünü geliştiren Beenox, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile aklımızda sorular uyandırdı. Call of Duty WW2, Nintendo’nun en yeni konsolu için de geliştiriliyor olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2 Nintendo Switch

Twitter üzerinden Kanada askerlerinden yardım alarak bir oyun üzerinde çalıştıklarını belirten Beenox ekibi, hepimizin aklına bu oyunun ne olabileceğini anında gelmesini sağladı. Kanada ordusundan iki askerin deneyimlerini dinlediklerini anlattıkları mesajın sonuna bir kısaltma eklediler: COD. Bu da ekibin askerlerden aldıkları yardımlar ile, Call of Duty: WWII üzerinde çalıştıklarını direkt olarak kanıtlayan bir ipucu.

Bu ekibin oyun üzerinde çalışması, bir Nintendo Switch uyarlaması görebileceğimiz anlamına geliyor. Skylanders: SuperChargers, The Amazing Spider-Man 1 & 2 ve daha pek çok oyunu Nintendo konsolları için geliştiren bu ekibin, yeni Call of Duty oyununu da en yeni Nintendo konsoluna getirmesi oldukça olası. Ayrıca Activision’ın artık profilinize Nintendo hesabınızı bağlamanıza da izin verdiğini ekleyelim. Bütün bunlar birleştiğinde ise elimizde bir şey kalıyor: Nintendo Switch için Call of Duty WW2.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.