Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-headquarters-canli-yayin/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 10:19

Call of Duty: WWII içerisinde Legendary ve Epic seviyesinde silahlar olacak

Bu seviyelerdeki silahlar şimdilik sadece kozmetik. Fakat gelecekte neler olur, bilemiyoruz.


Call of Duty oyunları içerisinde uzun zamandır Supply Drop mantığı bulunuyor, hepimiz biliyoruz. Bu Supply Drop içerisinden de birçok farklı kozmetik öge kazanabiliyoruz. Bu sistemin Call of Duty: WWII oyununa taşınacağı da kesindi. Bugün ise Call of Duty WW2 geliştirici ekibi, GameInformer aracılığı ile oyunda Legendary ve Epic seviyesinde silahların olacağını duyurdu. Bu seviyedeki silahları şimdilik sadece Supply Drop yöntemi ile kazanabileceğiz gibi görünüyor. Ayrıca, oyunun çıkışında da bu Legendary ve Epic seviyesinde silahlar, İkinci Dünya Savaşı temasına uygun olarak çıkacak. Fakat sonrasında ne olur, tahmin etmek oldukça kolay aslında. Sezonluk etkinlik temalarına bürünmüş yeni Legendary ve Epic seviyesinde silahlar oyuna eklenir, yine bir cümbüş yerine döner Call of Duty: WWII.

Call of Duty WW2

Eğer Call of Duty WW2 oynarken kolayca Supply Drop açmak istiyorsanız, oyundaki günlük ve haftalık görevleri yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda, “Eğer Call of Duty: WWII oynarken bol bol çoklu oyuncu modunda takılacaksanız, sizlere iyi bir haberimiz var. Çünkü geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modunda günlük ve haftalık görev sistemi bulunacak. Bu görevleri oyunun HQ bölgesinden alabileceğiz. Görevleri bitirdikçe de daha kolay Supply Drop açabileceğiz. Sistem bu şekilde açıklanınca, günlük ve haftalık görevlerin aslında Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde bulunan kontrat sistemine benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör